Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPI - Fr0shArczi próba nr.2137 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: PPI - Fr0shArczi próba nr.2137 (/Temat-PPI-Fr0shArczi-proba-nr-2137-151485)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


PPI - Fr0shArczi próba nr.2137 - Fr0shArczi - 11-10-2017 22:05

Witam wszystkich forumowiczów ! Huh

Dużo z was może mnie kojarzyć ponieważ miałem już parę dzienników ale ten mam zamiar doprowadzić do końca.Xpokerface A dla tych co mnie nie znają , 20 września obchodziłem moje 15 urodziny. Mogę się pochwalić zarobieniem 1500 zł w internecie przez pierwsze 2 miesiące mojej pracy (wakacje). Na co dzień chodzę do 3 klasy gimnazjum i trenuję kalistenikę , chciałbym za parę lat wziąć udział w mistrzostwach Polski w StreetWorkoucie , no cóż , myślę ,że to tyle o mnieLol.

Ale do rzeczy , przeglądając forum przez ostatni miesiąc naszło mnie wiele fajnych pomysłów ale ten dzisiejszy mnie tak zmotywował ,że postanowiłem zacząć działać Big Grin
Planuję otworzyć stronę internetową z prawdziwy kontentem. Strona nie będzie służyć jako sposób na zarobek a bardziej jako rozwój siebie , moich umiejętności oraz zdobycie nowych doświadczeń. Jeżeli mi to wypali to w przyszłości założę firmę i zacznę na tym zarabiać , brzmi fajniebeka zobaczymy jak mi pójdzie.


Siedzę obecnie 2 godzinę nad logiem i bannerem na stronę , hosting i domenę wykupuję jutro i lecimy z tematem ! Na start planuję dodać około 80 artykułów + jakieś dodatki o ,których nie chcę obecnie mówić. Nie zdradzę na jaki temat będzie ta strona ponieważ wiem ,że bardziej doświadczenie w tej branży mogą to zrobić szybciej ode mnie beka .

Warto zaznaczyć ,ze jest to moja pierwsza strona w życiu , nigdy nie miałem styczności z WordPressem ani z innymi takimi programamibeka ale czuję to ,że mi wyjdzie Smile

Dziennik będę aktualizował gdy stanie się coś ciekawego/coś zrobię Huh

Ja teraz lecę spać bo jutro trzeba na 6:30 do szkoły wstać Undecided



RE: Pierwszy poważniejszy projekt. - pspsga - 11-10-2017 22:08

O powrót. Pamiętam Twój poprzedni dziennik i bloga , którego prowadziłeś chyba przez tydzień Big Grin Ale widzę , że teraz to coś poważniejszego.

Trzymam kciuki. POWODZENIA Smile


RE: Pierwszy poważniejszy projekt. - Fr0shArczi - 11-10-2017 22:14

(11-10-2017 22:08)pspsga napisał(a):  O powrót. Pamiętam Twój poprzedni dziennik i bloga , którego prowadziłeś chyba przez tydzień Big Grin Ale widzę , że teraz to coś poważniejszego.

Trzymam kciuki. POWODZENIA Smile

Hahah beka Dzięki ,mam nadzieję ,że teraz pójdzie lepiej Lol


RE: Pierwszy poważniejszy projekt. - moskou - 12-10-2017 00:41

Poobserwuję i popatrzę. Sam również walczę z wordpressem i powiem szczerze, że stawia opory, ale jest w miarę intuicyjny mimo wszystko. Ogólnie zadbaj troszkę bardziej o czytelność tekstów, bo ilość emotek po prostu razi w oczy. Życzę powodzenia i sukcesów Wink


RE: Pierwszy poważniejszy projekt. - Fr0shArczi - 12-10-2017 05:51

(12-10-2017 00:41)moskou napisał(a):  Poobserwuję i popatrzę. Sam również walczę z wordpressem i powiem szczerze, że stawia opory, ale jest w miarę intuicyjny mimo wszystko. Ogólnie zadbaj troszkę bardziej o czytelność tekstów, bo ilość emotek po prostu razi w oczy. Życzę powodzenia i sukcesów Wink

Będę miał to na uwadzę , dzięki Lol


RE: Pierwszy poważniejszy projekt. - Fr0shArczi - 12-10-2017 14:51

Mam pytanie , czy WP mogę wrzucić na dowolny hosting ?


RE: Pierwszy poważniejszy projekt. - radmatuszewski - 12-10-2017 15:00

Tak


RE: Pierwszy poważniejszy projekt. - mysc - 12-10-2017 20:18

Dowolny, ALE z obsługą PHP (minimum 5.2.4) i Mysql (mnimum 5.0) Smile


RE: Pierwszy poważniejszy projekt. - nukkuA - 12-10-2017 20:45

Fajnie, że zaczynasz w takim wieku, na pewno zdobędziesz przez to wiele doświadczenia.

Powodzenia.

PS. Jeśli będziesz potrzebował redaktora to wal do mnie Wink


RE: Pierwszy poważniejszy projekt. - Fr0shArczi - 12-10-2017 21:00

AKTUALIZACJA #1

Dziękuje za pomoc : @radmatuszewski @Mysc
Dziękuję za wsparcie : @nukkuA @pspsga @moskou

(Nie wiem czy tak się oznacza ale cóż , kiedyś działało xD )

Więc dzisiaj miałem mało czasu ale postaram się jeszcze coś dzisiaj zrobić , wykupiłem domenę i hosting na Linuxpl.com . Nie wiem czy zrobiłem to dobrze czy też nie , najwyżej mnie ktoś w komentarzu poprawi ( liczę na to Smile ). Dodatkowo zrobiłem w gimpie kolejną grafikę na stronę , jest to ikonka ,która się pokazuję na pasku z kartami.

Mam też pytanie czy wy też tak długo czekaliście na przyjęcie zapłaty na Linuxie , czekam już 4 h i wciąż mam status "Nieopłacona" wysłałem już e-maila w tej sprawie ponieważ póki nie będę miał pełnego dostępu do strony to nic więcej nie podziałam.

Miłego wieczoru , ja lecę przeglądnąć YT i czekam na maila od linuxa Huh