Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Filmy youtuberów na wieki w internecie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Filmy youtuberów na wieki w internecie? (/Temat-Filmy-youtuberow-na-wieki-w-internecie-151474)



Filmy youtuberów na wieki w internecie? - Soplica - 11-10-2017 16:40

Heh, kiedyś ostatnio przypomniały mi się szkolne lekcje, kiedy to nauczyciele mówili uważajcie co wrzucacie do internetu bo nawet jak to się usunie to i tak będzie w internecie.

Nie wiem w którą stronę pójdzie internet za te kilkadziesiąt lat i czy naprzykład youtube będzie cały czas istniało no ale powiedzmy. Taki DanielMagical, wiadomo nietypowy pomysł na biznes, duże pieniądze. Jednak chyba do końca życia nawet jak już kiedyś zrezygnuję będą te jego filmiku w kilkudziesięciu tysiącach kopii krążyć po internecie.

Jestem ciekawy czy za te 200-300 lat jak ktoś wpisze w youtube nick znanego byłego polskiego youtubera to czy dalej jego filmiku będą żyły swoim życiem.

Taka o refleksja mnie naszła Big Grin - Choć też chcę kiedyś spróbować swoich sił w tym "wielkim świecie" social mediów itp Big Grin


RE: Filmy youtuberów na wieki w internecie? - AnonimMilioner - 25-10-2017 20:03

Pewnie będzie ciekawie przeglądać takie muzeum. To trochę tak jak dzisiaj przeglądasz webarchive.org. Podobnie Smile


RE: Filmy youtuberów na wieki w internecie? - rachman - 26-10-2017 20:48






RE: Filmy youtuberów na wieki w internecie? - brak - 26-10-2017 21:59

za 200 lat bedzie taka technologia że będą się dziwić dziś
niektorzy robiąna yt


RE: Filmy youtuberów na wieki w internecie? - records2002 - 04-07-2019 22:16

Sasha owner