Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook - mało wejść w link w treści posta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebook - mało wejść w link w treści posta (/Temat-Facebook-malo-wejsc-w-link-w-tresci-posta-151461)



Facebook - mało wejść w link w treści posta - Soplica - 10-10-2017 21:52

Witajcie, staram się działać w subsms ale nie dość że facebook jest coraz bardziej rygorystyczny to ludzie nie chcą klikać w linki wychodzące. Kiedyś na fejk koncie laski dodałem kilka jej zdjęć na różnych grupach, zebrało ono z ponad 2000 lajków łącznie, mnóstwo komentarzy itp a wejścia w link mizerne bo tylko kilkanaście. Wiecie może o co biega? - Wiem, że ludzie działają też skracając linki i zarabiają na tym na facebooku to jakim cudem oni mają coś w ogóle zarobić jak w linki mało kto wchodzi. Czy tylko ja mam taki problem?


RE: Facebook - mało wejść w link w treści posta - Mateusz097 - 10-10-2017 22:25

U mnie to samo zero leadów. Same wyświetlenia i nic?
Nie wiem jak nie którzy tyle zarabiają na tym fejsie.
Jak te linki Facebook blokuje nawet skracać nie pomaga.


RE: Facebook - mało wejść w link w treści posta - Niewiarygodny - 07-11-2017 05:35

Możesz kupić własną niezablokowaną domenę i potem zrobić subdomenę, wyjdzie o wiele lepiej.