Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Pytanie] Sprzedaż wizualizacji w Internecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: [Pytanie] Sprzedaż wizualizacji w Internecie (/Temat-Pytanie-Sprzedaz-wizualizacji-w-Internecie-151416)



[Pytanie] Sprzedaż wizualizacji w Internecie - polskikit01 - 09-10-2017 15:38

Witam jestem osobą która posiada własną firmę która zajmuje się projektowaniem wnętrz.
Chciałbym się dowiedzieć czy jest może jakaś możliwość sprzedawania swoich projektów w Internecie. Ale nie chodzi mi o własną stronę www reklama na fb itp tylko czy jest jakaś strona internetowa na której jest możliwość wklejenia swojej wizualizacji i sprzedaż jej osobą która będą nią zainteresowane?
Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi.


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


RE: [Pytanie] Sprzedaż wizualizacji w Internecie - CreWix - 09-10-2017 16:41

Wydaje mi się że coś widziałem kiedyś szukając właśnie projektu, gdzie było od liku tego na sprzedaż z całym kosztorysem budowy/remontu.
Lecz wydaje mi się, że najlepiej jest zainwestować w własną stronę zautomatyzowaną która będzie umożliwiała zakupu takiego projektu i wysłania na e-mail po zapłacie. Bardzo prosty i przyjazny sposób. Jak masz już kilkanaście takich projektów, bardzo szybko pod dobrą domeną się na tym wybijesz!


RE: [Pytanie] Sprzedaż wizualizacji w Internecie - polskikit01 - 09-10-2017 16:44

(09-10-2017 16:41)CreWix napisał(a):  Wydaje mi się że coś widziałem kiedyś szukając właśnie projektu, gdzie było od liku tego na sprzedaż z całym kosztorysem budowy/remontu.
Lecz wydaje mi się, że najlepiej jest zainwestować w własną stronę zautomatyzowaną która będzie umożliwiała zakupu takiego projektu i wysłania na e-mail po zapłacie. Bardzo prosty i przyjazny sposób. Jak masz już kilkanaście takich projektów, bardzo szybko pod dobrą domeną się na tym wybijesz!
O dziękuję bardzo za propozycję. Sądzę pomysł jest nawet całkiem całkiem, ale musiał bym wtedy też w dobra reklamę zainwestować;/ bo nie znam się na pozycjonowaniu.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


RE: [Pytanie] Sprzedaż wizualizacji w Internecie - Tomson - 09-10-2017 20:03

A co z allegro? Przecież tam możesz sprzedawać wszystko, również projekty..


RE: [Pytanie] Sprzedaż wizualizacji w Internecie - polskikit01 - 09-10-2017 20:17

Sieci co temat można zamknąć, dziękuję wszystkim za pomoc jednak że doszedłem do wniosku że jednak każdy pokój jest inny i każdy projekt sa dostosowywane do potrzeb kupującego.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka