Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Profile na polskich forach tylko dofollow PA>30 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Profile na polskich forach tylko dofollow PA>30 (/Temat-Profile-na-polskich-forach-tylko-dofollow-PA-30-151382)

Strony: 1 2 3 4


RE: Profile na polskich forach tylko dofollow PA>30 - Apps - 09-01-2018 18:52

Szczerze to tematyka powinna być raczej pierwszym kryterium wyboru ( które udostępniasz ), ale to tylko moje zdanie :-)

Raport DA, PA i BL dla 100 domen to 2-3 minuty :-)

Dzięki za info.


RE: Profile na polskich forach tylko dofollow PA>30 - imadlo - 09-01-2018 19:07

Główne kryterium tematu -> "dofollow PA>30", a po drugie za free nie udostępniam nikomu posegregowanej listy ze wszystkimi kryteriami.


RE: Profile na polskich forach tylko dofollow PA>30 - Apps - 09-01-2018 20:05

A gdzie ja napisałem, że chcę coś za darmo ? Chciał bym kupić kilka profili i dla mnie oczywistym jest, że chcę aby miały jakikolwiek sens bo samo PA to tylko ułamek, a do tego potrzebna jest chociażby tematyka forum.
Jak wyobrażasz sobie link do strony o tipsach, na forum budowlanym ?


RE: Profile na polskich forach tylko dofollow PA>30 - imadlo - 09-01-2018 21:39

W temacie jest jasno napisane co sprzedaje, więc nie musisz tutaj sie rozpisywać i nabijać postów.
Gdybyś był faktycznie zainteresowany i miał inne wymagania to normalnie napisałbyś na PW a nie rozpisywał się nie na temat.


RE: Profile na polskich forach tylko dofollow PA>30 - Apps - 09-01-2018 22:21

1. Nie mam potrzeby nabijać postów, do ... mi to potrzebne
2. Chyba słabo u Ciebie z marketingiem jeśli nie potrafisz rozpoznać osoby, która chce coś kupić od zwykłego lesera
3. Najwyraźniej sprzedajesz coś więcej niż jest opisane w temacie ( posty do profili )
4. Pisząc w temacie zwiększam Ci zainteresowanie bo komuś również może zależeć na takich rzeczach

Reasumują aby nie nabijać postów proszę Cię o kontakt na PW:

a. jeśli możesz wygenerować listę DA, PA i BL oczywiście ukrywając adres domeny, np: d****.pl to prześlij, wybiorę 30-40 profili
b. jeśli nie, to podaj PayPal, kupię 20

Edit 11.01.2018
Rozumiem, że nie spełniłem wymagań jako potencjalny klient?


RE: Profile na polskich forach tylko dofollow PA>30 - imadlo - 11-01-2018 20:58

(09-01-2018 22:21)Apps napisał(a):  1. Nie mam potrzeby nabijać postów, do ... mi to potrzebne
2. Chyba słabo u Ciebie z marketingiem jeśli nie potrafisz rozpoznać osoby, która chce coś kupić od zwykłego lesera
3. Najwyraźniej sprzedajesz coś więcej niż jest opisane w temacie ( posty do profili )
4. Pisząc w temacie zwiększam Ci zainteresowanie bo komuś również może zależeć na takich rzeczach

Reasumują aby nie nabijać postów proszę Cię o kontakt na PW:

a. jeśli możesz wygenerować listę DA, PA i BL oczywiście ukrywając adres domeny, np: d****.pl to prześlij, wybiorę 30-40 profili
b. jeśli nie, to podaj PayPal, kupię 20

Edit 11.01.2018
Rozumiem, że nie spełniłem wymagań jako potencjalny klient?

Tworzę już pełną listę z wszystkimi kryteriami oraz podziałem na tematykę, jak będzie gotowa otrzymasz jako pierwszy do wglądu, będzie kilkaset profili do wyboru, dlatego potrzebuje jeszcze trochę czasu.


RE: Profile na polskich forach tylko dofollow PA>30 - Apps - 11-01-2018 21:06

Super, dzięki.


RE: Profile na polskich forach tylko dofollow PA>30 - kukiz87 - 12-01-2018 20:27

Zakupiłem linki , duży plus ! bardzo szybka realizacja polecam i na pewno powrócę !!


RE: Profile na polskich forach tylko dofollow PA>30 - imadlo - 23-01-2018 10:09

Aktualne.


RE: Profile na polskich forach tylko dofollow PA>30 - imadlo - 30-01-2018 18:18

UP.