Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spadają filmiki z małą liczbą wyświetleń. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Spadają filmiki z małą liczbą wyświetleń. (/Temat-Spadaja-filmiki-z-mala-liczba-wyswietlen-151377)



Spadają filmiki z małą liczbą wyświetleń. - Soplica - 07-10-2017 21:29

Witam nigdy nie działałem na youtube, wiem że konkurencja nawzajem się flaguję ale mi spadają filmiki mające nie więcej niż 10 wyświetleń. Dlaczego tak się dzieje? - Widziałem jak koleś ma film botoks 300k wyświetleń ++ i filmik mu się trzyma mimo, że pewnie konkurencja zgłasza go? - Tu chodzi o staż konta i o to czy jest zweryfikowane telefonicznie?(przyznam, że na głównym koncie po weryfikacji tel też mi spadały podobne filmiki).


RE: Spadają filmiki z małą liczbą wyświetleń. - P1T3K - 07-10-2017 21:45

Spadają tzn zostają usuwane z YT?
Staż konta ma wpływ, suby, wyświetlenia, lajki. Jak typ ma 300k wyświetleń +- 2000 lajków i np 20 łapek w dół, to wiadomo, że mu będzie stał filmik bo ciężej oflagować filmik z dobrymi notami. Nie ma co się dziwić, że jak masz np 20-100 wyświetleń to leci, wystarczy kilka zgłoszeń i Cię nie ma. Spróbuj - jeśli interesuje Cię tzw. "Botoks" Big Grin - dodać filmik jako niepubliczny lub prywatny i przełącz np za 2 dni na publiczny (nie raz patrzą na dodane filmiki w ostatnich 24h i flagują, a tak to ich może ominiesz). Możesz dodać mu po drodze trochę wyświetleń i łapek za pomocą np ytmonster. I pamiętaj, że jeśli kopiujesz filmik od kogoś, to warto go skrócić nawet o sekundę, wtedy youtube nie wykryje go jako dublikat - często blokują poprzez duplikowanie filmików - zależy od gatunku itd.


RE: Spadają filmiki z małą liczbą wyświetleń. - Soplica - 07-10-2017 22:32

(07-10-2017 21:45)P1T3K napisał(a):  Spadają tzn zostają usuwane z YT?
Staż konta ma wpływ, suby, wyświetlenia, lajki. Jak typ ma 300k wyświetleń +- 2000 lajków i np 20 łapek w dół, to wiadomo, że mu będzie stał filmik bo ciężej oflagować filmik z dobrymi notami. Nie ma co się dziwić, że jak masz np 20-100 wyświetleń to leci, wystarczy kilka zgłoszeń i Cię nie ma. Spróbuj - jeśli interesuje Cię tzw. "Botoks" Big Grin - dodać filmik jako niepubliczny lub prywatny i przełącz np za 2 dni na publiczny (nie raz patrzą na dodane filmiki w ostatnich 24h i flagują, a tak to ich może ominiesz). Możesz dodać mu po drodze trochę wyświetleń i łapek za pomocą np ytmonster. I pamiętaj, że jeśli kopiujesz filmik od kogoś, to warto go skrócić nawet o sekundę, wtedy youtube nie wykryje go jako dublikat - często blokują poprzez duplikowanie filmików - zależy od gatunku itd.

Spoko spróbuję Smile