Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SZUKAM] Poradnika sprzedaży - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: [SZUKAM] Poradnika sprzedaży (/Temat-SZUKAM-Poradnika-sprzedazy-151338)



[SZUKAM] Poradnika sprzedaży - Kefefe - 05-10-2017 16:50

Jeżeli ktoś takowy ma to prosiłbym o pomoc. Planowałem stworzyć dość niszową markę odzieżową, która przy dobrej reklamie może liczyć na ogromne zarobki. Także z góry dziękuję


RE: [SZUKAM] Poradnika sprzedaży - makecash - 06-10-2017 02:29

Podaj mi do siebie kontak mam propozycje


RE: [SZUKAM] Poradnika sprzedaży - Kefefe - 06-10-2017 20:43

Pisz PW


RE: [SZUKAM] Poradnika sprzedaży - mysc - 07-10-2017 13:27

Mechanizmy używane w sprzedaży są praktycznie takie same jak przy promowaniu cudzych produktów za pomocą programów partnerskich.

Takie podstawowe metody reklamowania, to:

- Social media - w Twoim przypadku głównie FB i INSTAGRAM
- reklamy video na youtube/cda
- szeptanka - fora/serwisy pytające
- materiały reklamowe wrzucane na chomikuj w formie krótkich poradników - np. "Jak stać się fajnym w 1 dzień?"
- blog
- reklamy płatne, np. fb ads (polecam bardziej niż adwords)
- serwisy aukcyjne/ogłoszeniowe - allegro/grumtree/ols/oglaszamy24 itd.


Przy własnych produktach dochodzą takie elementy jak (w PP też mogą być używane):

- budowania społeczności (fanpage marki + fanpage'e niepowiązane)
- prowadzenie newslettera
- remarketing
- przedsprzedaże dla ograniczonej ilości osób
- promocje i zniżki dla stałych klientów
- własny PP lub dodgadanie się z jakąś siecią afiliacyjną (tak by ich userzy promowali Twoje ubrania w zamian za prowizję od sprzedaży)


Właściwie każdą metodę promocji da się odpowiednio dostosować do sprzedaży własnych produktów. Najważniejsza rzecz w sprzedaży czegokolwiek to dopasowanie produktu do potrzeb odbiorców (za pomocą treści oferty) Smile

Pytasz o poradnik sprzedaży... to w sumie śmiało mogę powiedzieć, że takowy udostępniam - Kompleksowy Mentoring Afiliacji. W mentoringu opisałem wszytskie metody reklamowania (sprzedaży) jakie znam - całość nadaje się zarówno do promowania ofert z PP, jak i sprzedaży własnych produktów Smile

W pełni opisuje rolę i metody dostosowywania produktów do potrzeb za pomocą reklam, brakuje natomiast materiałów dot. projektowania kampanii przy wprowadzaniu nowego produktu (z oczywistych względów - nastawiłem się przede wszystim na osoby zarabiające w PP, które własnych produktów nie wprowadzają). Taką kampanie często zaczyna się robić jeszcze przed utworzeniem danego produktu - ale warunkiem koniecznym jest już stałe grono fanów/klientów. Głównie chodzi tu o pobijanie rekordów sprzedaży dziennej.. czyli klienci czekają i nie mogę się już doczekać produktu, a gdy tylko pokaże się w ofercie - kupują. Nie wykluczam, że takie poradniki się pokażą w tym mentoringu (całość będę cały czas rozszerzał), ale w nabliższym czasie na pewno nie - bo nie mam w tym doświadczenia innego, niż jako obserwator.

A, no i kwesti technicznych - np. "jak założyć swój sklep internetowy" również tam nie ma. Przede wszystkim jest sprzedaż w ujęciu marketingowym, czyli "jak sprawić, by ktoś chciał skorzystać z Twojej oferty" Smile


Pozdrawiam!
mysc


RE: [SZUKAM] Poradnika sprzedaży - Bocian1 - 09-10-2017 11:11

Ja polecam ten poradnik: https://sky-shop.pl/poradnik-jak-zalozyc-sklep-internetowy. Jest tam też duża część poświęcona promocji Smile


RE: [SZUKAM] Poradnika sprzedaży - Tomson - 09-10-2017 20:21

Tutaj masz wpis na ten temat: https://printexpress.pl/stworzyc-wlasna-marke-odziezowa-poradnik-krok-kroku/
Ogólnie polecam tego bloga, jak robiłem sklep z tshirtami to znalazłem tam kilka ciekawych wpisów Smile