Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wtyczki dla WordPress - Czy wybrałem te niezbędne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Wtyczki dla WordPress - Czy wybrałem te niezbędne? (/Temat-Wtyczki-dla-WordPress-Czy-wybralem-te-niezbedne-151333)



Wtyczki dla WordPress - Czy wybrałem te niezbędne? - Resk - 05-10-2017 15:52

Witam serdecznie!

Właśnie pracuję nad stroną finansową. Zainstalowałem sobie WordPressa. I mam pytanie, czy te wtyczki, które zamieszczam poniżej są w pełni wystarczające do prowadzenia strony w tematyce finansowej? Czy mam jeszcze jakieś dołożyć/bądź którąś z tych co zainstalowałem usunąć?

Oto moje wtyczki w kolejności alfabetycznej:

1. BackWPup

2. Broken Link Checker

3. Google XML Sitemaps

4. iThemes Security

5. Jetpack

6. Social Icons Widget by WPZOOM

7. WordPress Related Posts

8. WP Content Copy Protection & No Right Click

9. WP Super Cache

10. WP-Optimize

11. Yoast SEO

Pragnę zaznaczyć, że na stronie będą wyłączone komentarze, wobec czego użytkownicy strony nie będą mieli możliwości publikowania własnych opinii.

Czekam na Waszą pomoc, dzięki!


RE: Wtyczki dla WordPress - Czy wybrałem te niezbędne? - precell - 05-10-2017 16:04

Google xml sitemap możesz wywalić,SEO by yoast ma to już w sobie. Jetpack ma w sobie opcje podobne posty, także WordPress Related Posts jest zbędny.


RE: Wtyczki dla WordPress - Czy wybrałem te niezbędne? - skleptechniczny - 05-02-2018 14:16

Warto jeszcze dodać WPtouch Mobile Plugin, chyba że ręcznie ogarniesz co trzeba.


RE: Wtyczki dla WordPress - Czy wybrałem te niezbędne? - wphocus - 08-02-2018 11:16

Jeżeli masz serwer lub hosting na litespeedzie polecam zamiast tych (WP Super Cache, WP-Optimize ) użyć wtyczki litespeed - mega wtyczka, która przyspieszy twoją stronę niemiłosiernie a w dodatku zoptymalizuje fotki. Przyspiesza nawet takie molochy jak divi itp...

WP Content Copy Protection & No Right Click - Po co Tobie takie coś ? Jak ktoś będzie chciał ukraść treści i tak tego dokona.

Z tego co kojarzę jetpack ma widget z socialkami - ( Choć mogę się mylić )

iThemes Security - Polecam wersję pro Smile

Jeżeli wystarczą Tobie wersje premium bez wsparcia autorów oraz roczny dostęp do plików wtyczek zapraszam do Siebie.