Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Klikanie w reklamy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Klikanie w reklamy (/Temat-Klikanie-w-reklamy-151332)



Klikanie w reklamy - edgard1899 - 05-10-2017 15:21

Witam,

Szukam bux'ów ewentualnie programów gdzie się klika w reklamy, clixsense mam konto ponad 60 ankiet ale wszystkie ankiety po niemiecku w czym jest minus bo połowy nie rozumiem :/ a mam tam 1e ponad udało mi się uzbierać, szybko nudzi bo nawet nie wiem o czym są te ankiety Rolleyes oczywiście szukam czegoś gdzie uzbieram minimalną sumę dajmy do 20-30 dni i mi ją wypłacą, a nie że będę musiał siedzieć pół roku i klikać żeby wypłacić chociaż jednego dolara :/


RE: Klikanie w reklamy - Xanter98 - 05-10-2017 15:32

Już prędzej znajdziesz te pieniądze na ziemi, niż wyklikasz w buxach... Nie trać czasu, naucz się czegoś przydatnego, chociażby programowania, pozycjonowania, tworzenia stron?


RE: Klikanie w reklamy - Początkujący - 16-01-2018 00:19

Zapraszam do mojego serwisu z sygnatury. Serwis dopiero się rozwija, a niektórzy już twierdzą, że jest to najlepszy polski program tego typu. Nikt nie ma takich stawek za płatne maile i zadania Smile


RE: Klikanie w reklamy - MrocznyKILL - 17-01-2018 21:07

Polecam serwis z mojej sygnatury aktualnie polski lider w swej kategorii.


RE: Klikanie w reklamy - ggusiaja - 17-01-2018 21:27

Spróbuj w kepp rewarding w mojej sygnaturze, możesz też poczytać na moim blogu o tej stronie. ZapraszamSmile


RE: Klikanie w reklamy - GeT_SHoW - 02-01-2019 20:39

z buxami lipnie :/


RE: Klikanie w reklamy - ferror90 - 19-01-2019 19:36

Dużo się napracujesz a zarobisz niewiele już lepiej spróbować zrobić jakiegoś bloga z ciekawa tematyka i blokować treść z contentlockera czyli przy użyciu takich stron jak eforsa. Wtedy wpadnie ci o wiele większy grosz jak z buxów