Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja w kryptowaluty. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Inwestycja w kryptowaluty. (/Temat-Inwestycja-w-kryptowaluty-151240)

Strony: 1 2


Inwestycja w kryptowaluty. - lew23 - 02-10-2017 12:20

Witam interesuje mnie ta inwestycja jednak muszę mieć przede wszystkim narzędzia którymi będę się posługiwał. Dobra strona do analiz kryptowalut, dobry portfel i giełda( jeśli coś jeszcze będę potrzebował to napiszcie) . Bardzo mi zależy żeby to były sprawdzone strony gdzie po polsku jest przetłumaczone albo są polskie. Problem jest z angielskim u mnie i wszystkiego dobrze nie zrozumiem a jeśli będzie to po polsku to będzie to ogromny komfort.


RE: Inwestycja w kryptowaluty. - Styler - 02-10-2017 12:42

Mam nadzieję, że nie tylko mi tak dziwnie czyta się Twój post. Pomijając to zastanów się czy chcesz korzystać z własnego, czy też internetowego portfela. Następnie czy chcesz inwestować na giełdach czy też w innych gałęziach (np HYIP).


RE: Inwestycja w kryptowaluty. - mattxx - 02-10-2017 12:49

Dziwnie Ci się czyta, bo Kolega nie do końca wie o czym mówi i z tego co zrozumiałem chce poznać skuteczną metodę gry (zarabiania) na giełdzie kryptowalut. Nie szukaj narzędzi tylko na początku postaw na edukację w tym temacie, a z czasem ogarniesz temat.


RE: Inwestycja w kryptowaluty. - lew23 - 02-10-2017 13:25

Tak jak napisałem podstawy. Dopiero zaczynam tak więc mogą być niezrozumienia. Chciałem mieć tylko przyszykowane narzędzia. Na razie inwestował nie będę tylko zgłębiał wiedzę. Styler chciałbym korzystać z własnego portfela na którym będę trzymał różne waluty. To jest bezpieczniejsze raczej. Hyipa nie chce bo to najbardziej ryzykowne. Interesował mnie future ad pro w którym chciałem mieć plan na 2- 4 lata, ale doszedłem do wniosku, że to jest do tego podobne i zrezygnowałem. Styler interesuje mnie teraz inwestycja na giełdach.


RE: Inwestycja w kryptowaluty. - Styler - 02-10-2017 13:50

Jeśli chcesz jednak zaryzykować to zapraszam tutaj: https://www.auroramine.com/?ref=36867
Oferuję 10% zwrotu za zarobki poleconego, warunek to rejestracja przez link podany wyżej. Dodatkowo program działa dopiero od 7 dni. Szczegóły na PW Wink


RE: Inwestycja w kryptowaluty. - mattxx - 02-10-2017 13:59

@up
Inwestycja w krypto NIE JEST RÓWNA inwestycji w HYIP.


RE: Inwestycja w kryptowaluty. - lew23 - 02-10-2017 14:05

mattx a dorobiłeś się na hyipach?


RE: Inwestycja w kryptowaluty. - mattxx - 02-10-2017 14:26

Nie, ani specjalnie nie zyskałem, ani nie straciłem w ogólnym rozrachunku.


RE: Inwestycja w kryptowaluty. - twardy - 02-10-2017 14:30

Pamietaj, ze kopalnie to w 99% hyipy udajace kopalnie Wink


RE: Inwestycja w kryptowaluty. - lew23 - 02-10-2017 16:56

Twardy fakt. Zaciekawił mnie jeszcze Forex. Lepiej chyba czułbym się w inwestycjach walutowych państwowych niż krypto. To nie takie trudne.