Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blokowanie linków na FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Blokowanie linków na FB (/Temat-Blokowanie-linkow-na-FB-151227)



Blokowanie linków na FB - TelegramGrzegorz - 01-10-2017 21:58

Zapewne każdy potkał się chociaż raz z tym problemem.Macie jakieś sposoby?Dodam, ze nie udostępniam subów, nie spamuję ba, nie używam głównej domeny tylko przekierowanie.Dziś chciałem sprawdzić główna domenę i wyskoczył ban, post się wyświetla prawidłowo jesli wcześniej przepiszę kod bezpieczeństwa, natomiast przy próbie wejścia w link mam już ostrzeżenie.

Ktoś wie jak sobie z tym poradzić??


RE: Blokowanie linków na FB - mysc - 02-10-2017 00:47

Zmienić przekierowanie na java script i najlepiej nie publikować tego samego linku więcej niż raz Smile

Dla ułatwienia - link domena.pl i domena.pl/coś, to dla FB dwa inne linki Smile

Polecam też zakładać subdomeny i działać wyłącznie na nich. Blokada domeny głównej powoduje też blokadę subdomen, natomiast blokada subdomeny powoduje blokadę tylko jej. Nie wykluczam, że subdomena może zablokować też domenę główną, ale nie spotkałem się z takim przypadkiem (w drugą stronę jest to natomiast nagminne) Smile