Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy rok, nowy ja! :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Nowy rok, nowy ja! :D (/Temat-Nowy-rok-nowy-ja-D-151218)

Strony: 1 2 3


Nowy rok, nowy ja! :D - YalQus - 01-10-2017 15:46

Wstęp:
Witam mam na imię Kuba, mam 16lat. Zarabianiem w internecie interesuje się od lipca 2017r. W pół roku chciałbym osiągnąć zarobki w wysokości ~2k miesięcznie. Dobra bez zbędnego gadania przedstawię na czym zamierzam działać Wink
Działanie:
Narazie zamierzam zarobić na moje większe projekty poprzez mypay. Niedawno swoją premiere miała dosyć ciekawa nisza. Zabrałem się za spam sub sms i zarobiłem dokładnie 6,68PLN Huh
SEO SEO SEO. Na tym zamierzam się skupić przy subach Jerk
Chyba jeszcze zabiorę się za OGAds, więc jeszcze dzisiaj stworzę parę kont na insta.
Najgorszą wadą jest motywacja. Jakoś zmotywować się nie umiem jak coś mi się nie udaje, dlatego zakładam ten dziennik. smutny
Jedno pytanko. Wie ktoś jak szukać dobrej niszy pod suby? Pw.
Następna aktualizacja pojawi się za tydzień jak nic mnie nie zabije.
Pozdro Jerk2



RE: Dziennik już na poważnie! 2k/msc w pół roku! - Xanter98 - 01-10-2017 17:09

Zmień kolor czcionki, bo nie da się tego czytać Tongue

a oprócz tego to powodzenia Wink


RE: Dziennik już na poważnie! 2k/msc w pół roku! - Magiczny. - 01-10-2017 17:25

Powodzenia Big Grin


RE: Dziennik już na poważnie! 2k/msc w pół roku! - qwertybsk - 02-10-2017 16:29

powodzenia Wink będę obserwować


RE: Dziennik już na poważnie! 2k/msc w pół roku! - YalQus - 20-10-2017 18:06

Witam! Troszkę mnie tu nie było. Spowodowane to było w głównej mierze szkołą :/
Zacząłem działać na subach. Dniówki sięgają ponad 100zł Huh
Bardzo polecić mogę tutaj mentoring Czaq'a Smile
Aktualizacje będą pojawiać się w soboty Wink


RE: Dziennik już na poważnie! 2k/msc w pół roku! - fluorek - 22-10-2017 15:30

Te dniówki to zarobione dzięki własnej stronie? Lol


RE: Dziennik już na poważnie! 2k/msc w pół roku! - Captain - 22-10-2017 15:41

Cytat:16lat

Cytat:W pół roku

Cytat:~2k miesięcznie

Ile tu już takich dzienników było? Naiwnie ambitne te plany, gdyby to było takie proste to wszyscy bylibyśmy bogaci i nikt nie pracowałby na etacie, a zarabianie w internecie byłoby głównym dochodem większości ludzi, tak jak obecnie głównym dochodem jest etat Idea

Jeśli w te pół roku osiągniesz zarobki rzędu 200zł miesięcznie to możesz być z siebie dumny. Ale jak sam piszesz problemy z motywacją, więc nie trudno się domyślić, że lipa z tego wyjdzie bo nie będzie Ci się chciało tak harować Wink


Zarabianie w internecie jest niestety bardzo przereklamowane. Nie jest łatwo zarabiać w nim tyle ile wynosi pensja na etacie (czyli powiedzmy te 2k miesięcznie) i to nawet gdy masz z 25 lat i interesujesz się tematem od lat, a co dopiero żeby 16 latek który zaczyna te tematy miał zarabiać takie kwoty. I to jeszcze po pół roku.

Oczywiście próbować możesz, im w młodszym wieku zaczynasz tym chyba większa szansa, ze coś w tym temacie osiągniesz, ale proponuje wyznaczać realne cele, bo takiego jak ten na pewno nie osiągniesz, więc Cię to tylko zniechęci zamiast motywować Wink


RE: Dziennik już na poważnie! 2k/msc w pół roku! - patttson - 22-10-2017 18:28

Może jest leniwy, ale może być też bardzo ambitny. Dobrze, że stawia sobie wysokie cele i w siebie wierzy, myślę, że nie ma co mu podcinać skrzydeł, nawet jeśli takich dzienników byłoby tu 100 Wink Przykładem na takie zarobki może być Mahu, który wyciągał po 300 zł dziennie Wink


RE: Dziennik już na poważnie! 2k/msc w pół roku! - Xanter98 - 22-10-2017 22:55

Nie wiem czemu macie takie złe zdanie, ale więcej niż te 2k na spokojnie można wyciągnać i to pracując mniej niż 8h dziennie. Jak sie zarabia na skracaniu albo niszach typu hacki/filmy itp to może i wyciąga się po kilka zł dziennie.


RE: Dziennik już na poważnie! 2k/msc w pół roku! - NeedDolar - 23-10-2017 02:18

Zgodzę się z poprzednikiem, że zajmując sìe skracaniem, ppi czy mypay to raczej te 2k msc jest mało realne. Przy chociaźby prowadzeniu sklepu internetowego czy chociażby najprostrzej w świecie sprzedaży na aledrogo już te 2k jest w zasięgu a nawet i więcej Smile kwestia metody zarobku oraz ilości poświeconego czasu na rzetelną i umiejętną prace. Ze swojej strony źycze powodzenia Smile