Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co na start? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co na start? (/Temat-Co-na-start-151169)



Co na start? - Yoka124 - 28-09-2017 16:39

Hi, szukam jakiegoś sposobu poprzez zarobek przez internet, nie licze odrazu na jakieś kokosy ale nawet 100zł/mies by mnie zadowoliło. Dodam że jestem niepełnoletni, ale mam konto w banku. Szukam czegoś co nie wymaga inwestycji. Co możecie polecić na start?


RE: Co na start? - dazy19 - 28-09-2017 17:36

http://zarabiam.com/Temat-Zaczac-zarabiac-151168


RE: Co na start? - mix124 - 28-09-2017 17:37

mypay.pl


RE: Co na start? - Kefefe - 28-09-2017 17:37

http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/ Smile


RE: Co na start? - Xanter98 - 28-09-2017 17:54

Z własnego doświadczenia, albo i jego braku:
(tutaj spróbuj ugadać się z kimś pełnoletnim)Najlepszy zarobek bez doświadczenia, ani żadnych konkretnych umiejętności dają programy afiliacyjne, oferujące produkty bankowe. Bardzo łatwo przekonać kilka osób do wykonania bezpłatnej akcji, jaką jest chociażby założenie konta, a stawki są ogromne, nawet do 100zł za leada. I mimo wszystko, nawet najgorsze "wkręcanie" ludzi jest bardziej moralne niż chociażby sub sms, gdzie ludzie ponoszą duże opłaty za nic. W 3 dni teraz zrobiłem około 1000zł i ciągle rośnie, wystarczy wpaść na dobry pomysł Wink

Na przyszłość - naucz się tworzyć i pozycjonować strony, nie zajmuj się szukaniem super niszy, bo i tak pewnie nie znajdziesz, a tylko stracisz czas. Darmowy hosting, domena za złotówkę i próbuj coś osiągnąć w niszach z niską konkurencją, potem możesz myśleć o inwestycji.

Omijaj szerokim łukiem - wykonywanie akcji za śmieszne pieniądze, buxy, surfbary, mlmy, hyipy. To pierwsze jedynie może dać Ci zarobić, ale wymaga dużego nakładu pracy, a kwoty są śmiesznie niskie.


RE: Co na start? - MrocznyKILL - 01-10-2017 19:53

Sądzę że serwis z mojej sygny na początek Ci wystarczy jak nabierzesz jakichkolwiek umiejętności rozejrzysz się za czymś poważniejszym.


RE: Co na start? - wrzochal11 - 01-10-2017 20:12

(28-09-2017 17:54)Xanter98 napisał(a):  Omijaj szerokim łukiem - wykonywanie akcji za śmieszne pieniądze, buxy, surfbary, mlmy, hyipy. To pierwsze jedynie może dać Ci zarobić, ale wymaga dużego nakładu pracy, a kwoty są śmiesznie niskie.

Z tymi MLM, to tak nie przesadzajmy. To tak jak z programami partnerskmi, można je wykorzystać do uczciwego zarabiania, ale też i do wciskania komuś czegoś w zamian obiecując jakieś złote góry.

To nie projekty są złe tylko to jak czasami ludzie je wykorzystują.. Płatności sms też złe same w sobie nie są, ale niestety wiele osób wykorzystało je do oszustwa.


RE: Co na start? - Xanter98 - 01-10-2017 20:32

(01-10-2017 20:12)wrzochal11 napisał(a):  
(28-09-2017 17:54)Xanter98 napisał(a):  Omijaj szerokim łukiem - wykonywanie akcji za śmieszne pieniądze, buxy, surfbary, mlmy, hyipy. To pierwsze jedynie może dać Ci zarobić, ale wymaga dużego nakładu pracy, a kwoty są śmiesznie niskie.

Z tymi MLM, to tak nie przesadzajmy. To tak jak z programami partnerskmi, można je wykorzystać do uczciwego zarabiania, ale też i do wciskania komuś czegoś w zamian obiecując jakieś złote góry.

To nie projekty są złe tylko to jak czasami ludzie je wykorzystują.. Płatności sms też złe same w sobie nie są, ale niestety wiele osób wykorzystało je do oszustwa.

To zależy od produktu. Niestety większość MLM'ów oferuje produkty niskiej jakości i zawyża ceny. W końcu z czegoś trzeba pokryć prowizję.

A co do programów partnerskich, to przynajmniej produkty są normalne, a akurat na kontach ludzie nie tracą. No chyba, że ktoś nawet nie zobaczy czy wciska darmowe czy płatne konta. Ale nadal uważam, że lepsze to niż chociażby suby, gdzie ludzie mogą stracić pieniądze. I chyba jest różnica między subami, a płatnościami sms?


RE: Co na start? - ggusiaja - 02-10-2017 09:34

Jesli masz skończone 13 lat to możesz w różnych panelach badawczych się zarejestrować i wyełniać ankiety.