Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
dotpay.pl zablokował mi konto, proszę o pomoc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: dotpay.pl zablokował mi konto, proszę o pomoc. (/Temat-dotpay-pl-zablokowal-mi-konto-prosze-o-pomoc-151151)

Strony: 1 2 3


RE: dotpay.pl zablokował mi konto, proszę o pomoc. - twardy - 28-09-2017 10:55

Ciekawe czy podales przy rejestracji prawdziwe dane? Tam miedzy innymi wymagany jest PESEL.


RE: dotpay.pl zablokował mi konto, proszę o pomoc. - misiaczek25 - 28-09-2017 11:13

Tak jak najbardziej podałem prawidłowe dane jak i również chyba scan dowodu :-(
Jak ja się mam wogule rozliczyć bo jeszcze tego nie robiłem...


RE: dotpay.pl zablokował mi konto, proszę o pomoc. - TelegramGrzegorz - 28-09-2017 17:19

Napisałem Ci PW, zerknij Wink


RE: dotpay.pl zablokował mi konto, proszę o pomoc. - misiaczek25 - 28-09-2017 18:42

No i otrzymałem odpowiedz od dotpay:

Szanowny Panie

Informujemy, że na Pańskiej stronie można było nabyć kod dostępu do treści, których prawa autorskie były naruszane, o czym poinformowali nas właściciele tych praw. Kwota zgromadzona na Pana koncie zostanie wypłacona na Pański rachunek bankowy w terminie 3 dni roboczych.


Ale co teraz jak tu odprowadzić cały podatek jak i również rozliczyć PIT?


RE: dotpay.pl zablokował mi konto, proszę o pomoc. - Dante_/ - 28-09-2017 18:45

Idź do US i się dowiesz wszystkiego, a co do praw autorskich to ciekawi mnie czy właściciel wszcznie postępowanie przeciwko Tobie.


RE: dotpay.pl zablokował mi konto, proszę o pomoc. - szyweg - 28-09-2017 18:57

Dante_/ Pójdzie do US i przyzna się, że prowadził normalną sprzedaż ciągłą bez działalności gospodarczej to dopiero mu dowalą karę.
Misiaczek25 na twoim miejscu zrobił bym tak, że zostawiłbym to tak jak jest i w przyszłym roku przy rozliczeniu wpisałbym to w pit w rubrykę "inne".
To jest moje prywatne zdanie, księgowym nie jestem więc tak na prawdę nie wiem jak to rozwiązać aby w US wszystko się zgadzało, napisałem tylko jak ja bym to rozwiązał.


RE: dotpay.pl zablokował mi konto, proszę o pomoc. - misiaczek25 - 28-09-2017 19:07

Rozliczyć w przyszłym roku ale jak? Skora ja się wogule nie rozliczam z niczego a jeszcze problem w tym że nie mam dostępu do historii na dotpay.


RE: dotpay.pl zablokował mi konto, proszę o pomoc. - twardy - 28-09-2017 19:18

Jak mozna sie nie rozliczac gdzie zakladasz konta na stronach gdzie podajesz prawdziwe dane z PESELem i dajesz skan dowodu? xD

Po co ci hostoria z dotpaya, rzuc okiem na kwoty przelewow jakie dostales na konto.


RE: dotpay.pl zablokował mi konto, proszę o pomoc. - szyweg - 28-09-2017 19:20

Huh jeżeli wcale się nie rozliczasz to chyba najwyższy czas zacząć, Lol bo każdy musi przecież składać pit. Najlepiej idź do jakiejś księgowej, wytłumacz jej co robiłeś i jak, a na pewno Ci pomoże. Taka usługa nie powinna kosztować więcej jak 50 zł.
Historia DotPay nie jest Ci do niczego potrzebna, masz przecież w swoim banku historię przelewów, i na pewno wiesz ile zarobiłeś.


RE: dotpay.pl zablokował mi konto, proszę o pomoc. - misiaczek25 - 28-09-2017 19:52

Nadal nie mogę was zrozumieć? Jak się mam rozliczyć? Np mam 5 wypłat z dotpay w kwotach 5x200zł i co dalej?