Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
dotpay.pl zablokował mi konto, proszę o pomoc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: dotpay.pl zablokował mi konto, proszę o pomoc. (/Temat-dotpay-pl-zablokowal-mi-konto-prosze-o-pomoc-151151)

Strony: 1 2 3


dotpay.pl zablokował mi konto, proszę o pomoc. - misiaczek25 - 27-09-2017 19:52

Witam serdecznie, 14 czerwca założyłem konto dotpay jako osoba fizyczna.
Całość została połączona z automater.pl aby sprzedawać kody Premium.
Coś tam się sprzedawało, lecz w tym miesiącu było tego ponad 3 tys zł oczywiście z własnym wkładem.
Dziś zauważyłem ze dotpay zablokował mi konto, dzwoniąc i pytając to odpowiedzieli że jest to sprawa administracyjna i wie tylko że chodzi o Działalność Gospodarczą a konkretnie napiszą na e-maila.
Bardzo proszę o pomoc co ja mam robić obawiam się o US :-(.

Pozdrawiam


RE: dotpay.pl zablokował mi konto, proszę o pomoc. - misiaczek25 - 27-09-2017 21:57

Nikt nie pomoże? Chodzi mi o to że po wejściu na sklep i kupieniu przedmiotu poprzez dotpay wywala komunikat: Konto zostało zablokowane skontaktuj się bezpośrednio pod adresem e-mail
Po zalogowaniu się na dotpay wybierając zakładkę rozliczenia po czym wypłaty pojawia się kolejny komunikat:
Error
Nie posiadasz uprawnień do wykonania tej czynności


Proszę o pomoc...


RE: dotpay.pl zablokował mi konto, proszę o pomoc. - twardy - 27-09-2017 22:01

Uwaga, pomagam.

Cytat:napiszą na e-maila.

To poczekaj na maila od nich?


RE: dotpay.pl zablokował mi konto, proszę o pomoc. - Martinuss - 27-09-2017 22:02

@[misiaczek25]

Zadzwoń do DotPay i się dowiedz dokładnie o co chodzi.
Jak jesteś osobą fizyczną to przy wypłacie powinieneś otrzymać umowę o dzieło/zlecenie, wypełnić i później ją im odesłać.
A w 2018 w Marcu składasz PIT 37 i być może otrzymasz jeszcze zwrot.


RE: dotpay.pl zablokował mi konto, proszę o pomoc. - misiaczek25 - 27-09-2017 23:09

Założyłem konto jako osoba fizyczna bez DG.
Dzwoniąc i pytając o co chodzi i jakiś miły Pan powiedział że to sprawa administracyjna i że chodzi o DG ale dokładnych szczegółów nie znał powiedział że mam dziś czekać na odpowiedz której nie otrzymałem.
Jeśli chodzi o podpisywanie jakiś umów i odesłaniu to nic takiego nie robiłem.
Obawiam się że może ścigać mnie US i otrzymam karę z 5 lat do tyłu :-(


RE: dotpay.pl zablokował mi konto, proszę o pomoc. - Dante_/ - 28-09-2017 01:59

Gdyby to był US to byś dostał pismo na 100% i prawdopodobnie Twoje konto bankowe było by zajęte. Jedynie co Tobie pozostaje to napisać mail'a, a jeżeli już napisałeś to czekać.


RE: dotpay.pl zablokował mi konto, proszę o pomoc. - mikiniki - 28-09-2017 05:19

Moje stare 2 konta w Dotpay, także zostały zablokowane, ponieważ były na osoby fizyczne ( mnie Smile )
Założyłem na firmę i wszystko gra. Jakiś przepis się zmienił, tylko DG mogą z tego korzystać, podpisując umowę listownie..
Ogólnie to nie polecam tej Spółki. Są o wiele lepsze.


RE: dotpay.pl zablokował mi konto, proszę o pomoc. - misiaczek25 - 28-09-2017 10:31

Więc co teraz? Konto założyłem na osobę fizyczną 14 czerwca, wypłacać wypłacałem co jakiś czas nawet co kilka dni. Ostatnio w sobotę 23 września wypłaciłem 500zł a 700zł pozostało na dotpay.
Zaniepokoiło mnie to że ktoś próbuje coś kupić w sklepie ale wpłaty nie dochodziły.
Po zalogowaniu się na dotpay i przejściu w zakładkę rozliczenia pojawia mi się komunikat: Error Nie posiadasz uprawnień do wykonania tej czynności... Nawet nie mogę jak wypłacić tych 700zł :-(.
Obawiam się co dalej, jak się z tego rozliczyć co sprzedałem? Jakiś podatek, roczne rozliczenie? Dodam że kody premium były również z wysłanych smsów, kupione w niższej cenie i sprzedane drożej.
Nadal żadnego e maila nie otrzymałem od nich...


RE: dotpay.pl zablokował mi konto, proszę o pomoc. - Captain - 28-09-2017 10:37

Może zadzwoń jeszcze raz na infolinie.


RE: dotpay.pl zablokował mi konto, proszę o pomoc. - misiaczek25 - 28-09-2017 10:54

Napisałem kolejnego e-maila zobaczymy czy dziś otrzymam odpowiedz.
Niepokoi mnie to dlaczego gdy dzwoniłem to mi powiedziano że jest to sprawa administracyjna i chodzi o Działalność Gospodarczą ale więcej szczegółów nie znał i mam czekać na wiadomość.
Dziwne jest również to że nie mogę wypłacić zalegającej tam kwoty!!!