Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FB Ads - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: FB Ads (/Temat-FB-Ads-151150)



FB Ads - Miluus - 27-09-2017 19:22

Mam pewien problem. Stworzyłem reklame na FB jednego z programu SMS. Chciałem po prostu sprawdzić do jak dużej grupy dotrę. Wszystko ustawiłem poprawnie, zatwierdziłem, przyszedł komunikat o zatwierdzeniu reklamy i od tamtej pory nic się nie dzieje. Reklama wisi już 3 dzień a aktywność wynosi 0, tak samo płaty = 0. W czym problem?


RE: FB Ads - patrolpxd - 27-09-2017 19:24

Doladowales konto? Zaznaczyles jaką kwotę przeznaczasz na te reklamę?

Wysłane z SM-J500FN via Tapatalka


RE: FB Ads - Miluus - 27-09-2017 19:29

Tak.


RE: FB Ads - Dante_/ - 27-09-2017 19:38

Słowo klucz "aukcja", żeby Twoja reklama wyświetlała się to po prostu musisz dać więcej, niż inni, bo nie będzie tak, że ustawisz stawkę 0,01gr i Twoja reklama będzie się wyświetlać, nie jest tak kolorowo Smile

@Edit
A co do doładowania konto to nie musi, jeżeli dodał debetową albo PayPal'a, po prostu po przekroczeniu pewnej kwoty albo po końcu miesiąca jego debetowa/PayPal zostanie obciążona o daną kwotę.


RE: FB Ads - Miluus - 27-09-2017 19:40

Sugerowałem się przedziałem który proponował mi Facebook. Spróbuję nieco zwiększyć i mam nadzieje, że to w tym był problem. Dzięki za wskazówkę.


RE: FB Ads - makecash - 27-09-2017 23:57

Czasami sie tak mi zdarzalo. Wtedy usuwalem ta reklame i robilem nowa i trybilo Smile


RE: FB Ads - Dante_/ - 28-09-2017 01:08

(27-09-2017 19:40)Miluus napisał(a):  Sugerowałem się przedziałem który proponował mi Facebook. Spróbuję nieco zwiększyć i mam nadzieje, że to w tym był problem. Dzięki za wskazówkę.

Ogólnie to nie ma co sugerować się proponowaną ceną of FB, ponieważ raz możesz mieć proponowaną cenę np. 0,20-0,30gr, a po odświeżeniu strony może spać albo zwiększyć się ten przedział.


RE: FB Ads - rcielak - 28-09-2017 11:10

W mojej ocenie najlepiej ustawić niski budżet rzędu 5-10zł/dzień i koszt kliknięcia/akcji automatyczny. Po dwóch/trzech dniach reklama powinna się zoptymalizować w odpowiedni sposób. Jak zadowala Cię efekt to zwiększach budżet.

Dodatkowo raczej nie promowałbym programów SMS na prywatnym koncie. Bana prędzej czy później na konto reklamowe wyrwiesz na 100% Smile


RE: FB Ads - maniek250 - 28-09-2017 12:24

(28-09-2017 11:10)rcielak napisał(a):  Dodatkowo raczej nie promowałbym programów SMS na prywatnym koncie. Bana prędzej czy później na konto reklamowe wyrwiesz na 100% Smile

Racja ja wyrwałem bana na prywatnym Big Grin