Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
shorte + blog ero - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: shorte + blog ero (/Temat-shorte-blog-ero-151144)



shorte + blog ero - rafi_br - 27-09-2017 14:41

Witam,

Chcę zacząć zarabiać na blogu o tematyce ero postawionym na zewnętrznym serwerze (np.: darmowej domenie hostingera) i wrzucać tam posty z linkami do zewnętrznych galerii.

Linki do galerii były by skracane za pomocą shorte.st

I tu moje pytanie - czy to się opłaca?

A jeśli nawet tak, co muszę zrobić by wypracować na tym pasywny zarobek? (załóżmy 100 -300zł miesięcznie)


RE: shorte + blog ero - buciu52 - 27-09-2017 15:40

Jeśli będziesz bardzo dużo pracować to będzie się opłacać.
Jak na takim blogu zarabiać pasywnie? Uzyskać stały ruch Jerk2

PS. Hostingera nie polecam, kiedyś stawiałem na tym kilka stron. Strasznie wolno chodziły i często padały.


RE: shorte + blog ero - rafi_br - 27-09-2017 16:02

(27-09-2017 15:40)buciu52 napisał(a):  PS. Hostingera nie polecam, kiedyś stawiałem na tym kilka stron. Strasznie wolno chodziły i często padały.

Znasz może zatem jakieś hostingi warte polecenia? A może z jakiś teraz aktualnie korzystasz? Na start celowałbym w coś darmowego, później pomyślę o przeniesieniu się na coś konkretniejszego Smile


shorte + blog ero - itolek100 - 27-09-2017 16:18

Linuxpl możesz wypróbować za darmo przez 14dni, a pozniej najtańszy hosting masz za niecałe 50zl.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka


RE: shorte + blog ero - TerriblexD - 27-09-2017 16:44

ukit.com


RE: shorte + blog ero - jackbriggs - 28-09-2017 16:15

Mam wrażenie, że shorthe leci w bambuko już z naliczaniem viewsów bez kitu. 300 wyświetleń na blogu wygenerowało 7 klików w refy.


RE: shorte + blog ero - Bidbar96 - 16-10-2017 20:55

Odpowiedz sobie na pytanie czy pracowanie na programie płacacym setne czesci centa za klikniecie się oplaca, nie szkoda Ci czasu?