Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na Eforsa a Podatek w Ryczałcie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Działalność gospodarcza (/Forum-Dzialalnosc-gospodarcza-387)
+--- Wątek: Zarabianie na Eforsa a Podatek w Ryczałcie. (/Temat-Zarabianie-na-Eforsa-a-Podatek-w-Ryczalcie-151140)



Zarabianie na Eforsa a Podatek w Ryczałcie. - lapribbi - 27-09-2017 12:13

Witam mam Pytanie do wszystkich którzy mają działalność gospodarczą. Czy jeżeli ma się działalność gospodarczą na ryczałcie 8.5% to można zarabiać na Eforsa??

Rozmawiałem z supportem eforsy i przy wystawianiu faktur trzeba wpisać:
"umowa o najem powierzchni reklamowej"
Czy jeżeli tak wpiszę na fakturze a mam działalność gospodarczą ryczałtu to nie przysapie US.

Rozlicza się ktoś może w ten sposób mając działalność na 8.5%???


Bardzo proszę o odpis Smile


RE: Zarabianie na Eforsa a Podatek w Ryczałcie. - rachman - 27-09-2017 12:36

Wg mnie możesz tak zrobić ale poczekaj na odp innych osób bo nie jestem w temacie. Jak nikt Ci nie odpowie to tu masz trochę info:
https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-ryczalt-ewidencjonowany


RE: Zarabianie na Eforsa a Podatek w Ryczałcie. - Grubykesz - 27-09-2017 12:45

Działalność gospodarcza i podatek ryczałtowy? To w ogóle tak można? Ja zarabiam na eforsie i normalnie rozliczam się na zasadzie podatku ryczaltowego, ale nie zakładałem działalności gospodarczej. Z tego co wiem, to wystarczy trzymać wszystkie faktury i do 20 dnia każdego miesiąca płacić ten podatek, a na koniec rozliczyć na picie i tyle. Smile


RE: Zarabianie na Eforsa a Podatek w Ryczałcie. - twardy - 27-09-2017 13:05

Zakladajac DG musisz wpisac kod (pkwiu? jakos tak), jesli to bedzie tylko dzialalnosc zwiazana wlasnie ze stronami internetowymi, programami partnerskimi etc, to nie mozesz sie rozliczac ryczaltem 8,5%. Jesli bys np robil meble to ryczalt z najmu powierzchni reklamowej gdzies na boku pewnie przejdzie bez problemu.