Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podpięcie dotpaya do downloadeer.net - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Podpięcie dotpaya do downloadeer.net (/Temat-Podpiecie-dotpaya-do-downloadeer-net-151121)

Strony: 1 2


Podpięcie dotpaya do downloadeer.net - Dalajlama - 26-09-2017 18:45

Tak jak w tytule, jak mogę podpiąc konto firmowe dotpaya do downloadeer.net lub innej tego typu stronki. Chodzi oczywiście o Premium SMS . Proszę o porady lub jakiegoś tuta, bo nic nie znalazłem. Pozdrawiam


RE: Podpięcie dotpaya do downloadeer.net - Karczu - 26-09-2017 18:51

Przeczytałem 3 razy i nie mam pojęcia co chcesz zrobić Big Grin

Chcesz wpiąć swoje usługi premium sms do czyjejś stronki? :o Czy do własnej stronki typu downloadeer.net wpiąć swoje płatności? Czy może szukasz stronki, na której byś otrzymywał wynagrodzenie za pobrane pliki?


RE: Podpięcie dotpaya do downloadeer.net - Dalajlama - 26-09-2017 19:00

Chodzi mi o opłatę (w tej kwestii premium smsa) za pobranie pliku , no i zarazem szukam stronki pod to.


RE: Podpięcie dotpaya do downloadeer.net - AnnaKa - 27-09-2017 02:31

Zapraszam na https://lead.network/
W razie pytań możesz śmiało się z nami kontaktować.


RE: Podpięcie dotpaya do downloadeer.net - Dalajlama - 27-09-2017 18:56

@AnnaKa

Jak podpiąć moje konto firmowe DotPay pod wasz hosting?

Wytłumaczę jak "chłop chłopu".

Wrzucam plik, generuje link do wczytania dla innej osoby, ustawiam premium SMS +9xxxx (30zł per sms), podpinam pod konto i za ściągnięcie kasa leci na mojego dotpaya. Pomożesz?


RE: Podpięcie dotpaya do downloadeer.net - Leaders - 28-09-2017 18:09

To działa nieco inaczej. Nie jesteś w stanie podpiąć czyjejś strony internetowej pod swoje konto w DotPay.

Masz 2 wyjścia:
  1. Założyć swoją stronę i tam podpiąć swoje konto DotPay
  2. Założyć swoją stronę i tam podpiąć swoje konto HotPay.pl (lepszy wybór :coolSmile
  3. Skorzystać np. z Lead.Network, który oferuje strony bliźniacze do downloadeer.net i bezpośrednio za pobrania będzie Ci naliczać prowizję, którą będziesz mógł wypłacić bezpośrednio z tego serwisu



RE: Podpięcie dotpaya do downloadeer.net - Dalajlama - 28-09-2017 22:27

Chodzi mi o hosting plików, za które pobranie trzeba będzie wysłać smsa. Jak to działa na LeadNetwork ? Za smsa 25zł netto, ile dochodzi do mnie na czysto(Ogólnie to tam mam problem z rejestracją usługi) ?


RE: Podpięcie dotpaya do downloadeer.net - makecash - 29-09-2017 02:11

Jak chcesz z smsa otrzymywac 50% prowizji (z smsa 25zl [30.75zl] = 12.5zl) to podam ci na pw serwis. Oferuja jedne z najwyzszych prowizji od poczatku. Nie musisz miec wlasnej dzialalnosci. Kase wyplacic mozesz na bank lub bitcoin. Pozdr


RE: Podpięcie dotpaya do downloadeer.net - Dalajlama - 02-10-2017 11:54

makecash to możesz podrzucić


RE: Podpięcie dotpaya do downloadeer.net - Karczu - 02-10-2017 21:28

Dalajlama, na Lead.network usługę tę znajdziesz w zakładce Narzędzia -> Landing Pages.

Z czym dokładnie masz problem?