Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Szukam] Program partnerski z grami z procentem za poleconego. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: [Szukam] Program partnerski z grami z procentem za poleconego. (/Temat-Szukam-Program-partnerski-z-grami-z-procentem-za-poleconego-151114)

Strony: 1 2


[Szukam] Program partnerski z grami z procentem za poleconego. - Makaronik - 26-09-2017 14:42

Tak jak w temacie.

Szukam programu partnerskiego z grami który umożliwia reklamowanie go i otrzymywanie procentu zysku z zarobków poleconego.

Bóg zapłać!


RE: [Szukam] Program partnerski z grami z procentem za poleconego. - rachman - 26-09-2017 15:09

G2A Goldmine znasz?
Czysty: https://www.g2a.com/goldmine
Reflink (dzięki): https://www.g2a.com/goldmine/join/us/B2AZPVFX5


RE: [Szukam] Program partnerski z grami z procentem za poleconego. - Makaronik - 26-09-2017 15:28

Tak znam lecz chodzi jednak o coś innego. Reklamowanie gier w postaci ofert cps, cpl coś w stylu funhub.
Nie wiem czy przypadkiem funhub nie ma takiej możliwości ale wydaje mi się ze nie.


RE: [Szukam] Program partnerski z grami z procentem za poleconego. - mysc - 26-09-2017 21:02

Z tego co wiem, w tej chwili żaden serwis z grami nie ma systemu poleconych Smile Dwa główne serwisy w Polsce to linktogame i funhub, oba nie mają takiego systemu. Być może jacyś mniejsi pośrednicy mają.. ale też nie sądzę, bo musieliby zdecydowanie obniżać stawki względem konkurencji.

Jeśli powstanie jakiś wart uwagi serwis z systemem poleconych, na pewno jego logo będzie widoczne tutaj Smile


RE: [Szukam] Program partnerski z grami z procentem za poleconego. - prelude - 26-09-2017 21:18

linktogame to ma (% od zarobków poleconego)


RE: [Szukam] Program partnerski z grami z procentem za poleconego. - mysc - 26-09-2017 21:39

Skrypt ma taką opcję, ale jest ustawiony na 0% od kiedy pamiętam Smile Chyba, że o czymś nie wiem i straciłem sporo $$ ?Sad


RE: [Szukam] Program partnerski z grami z procentem za poleconego. - prelude - 26-09-2017 21:44

a fakt, zwracam honor, na szybko rzuciłem okiemSmile


RE: [Szukam] Program partnerski z grami z procentem za poleconego. - DGHubert - 26-09-2017 22:37

Ja zapraszam do g2a i mojego poradnika z ciekawym sposobem. G2A ma system poleconych (2 poziomy: 60% i 40%)
Poradnik w sygnaturce (baner poniżej ↓↓) lub w strefie wtajemniczonych


RE: [Szukam] Program partnerski z grami z procentem za poleconego. - radek0389 - 27-09-2017 01:16

(26-09-2017 22:37)DGHubert napisał(a):  Ja zapraszam do g2a i mojego poradnika z ciekawym sposobem. G2A ma system poleconych (2 poziomy: 60% i 40%)
Poradnik w sygnaturce (baner poniżej ↓↓) lub w strefie wtajemniczonych

Cytat:Tak znam lecz chodzi jednak o coś innego. Reklamowanie gier w postaci ofert cps, cpl coś w stylu funhub.
G2A już mu polecił ktoś inny i odpisał, że nie o taki serwis chodzi, więc po co ten spam?


RE: [Szukam] Program partnerski z grami z procentem za poleconego. - Makaronik - 27-09-2017 17:12

Jednak Hubert polecił fajny sposób. Skorzystam z niego.