Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tagi na Youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Tagi na Youtube (/Temat-Tagi-na-Youtube-151087)



Tagi na Youtube - jackbriggs - 25-09-2017 10:38

Od dłuższego czasu zastanawiam się czy tagi na youtube mają jakiekolwiek znaczenie. Wiem, że kiedyś faktycznie wpływały na pozycję na YT, ale obecnie odnoszę wrażenie iż to czysta formalność i nic one nie zmieniają. Jak z tym w koncu jest?


RE: Tagi na Youtube - Snaggy - 25-09-2017 11:31

(25-09-2017 10:38)jackbriggs napisał(a):  Od dłuższego czasu zastanawiam się czy tagi na youtube mają jakiekolwiek znaczenie. Wiem, że kiedyś faktycznie wpływały na pozycję na YT, ale obecnie odnoszę wrażenie iż to czysta formalność i nic one nie zmieniają. Jak z tym w koncu jest?
Mysle ze jak wpiszesz 5 najlepszych tagów, to nie zaszkodzi. Rozkminialem to i mysle ze jest bardzo prawdobodobne ze nie maja zbyt duzego znaczenia, ale zawsze kilka pakuje. Na pozycje wpływa drip feed hr viewsów a reszta to są detale, które maja znaczenie, ale nie w takim duzym stopniu jak cykliczne hr viewsy.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: Tagi na Youtube - Adwez - 25-09-2017 15:05

Wiele czynników mniejszych i większych wpływa na pozycje filmu. Tagi należą do tych mniejszych ale mają znaczenie.


Tagi na Youtube - Snaggy - 25-09-2017 17:32

Tak na prawde nigdy nie wiadomo, trzeba próbować i wyciagać wnioski. To, że coś teraz ma dobry wpływ to nie znaczy, ze za pół roku tez tak bedzie, trzeba non stop sie dostosowywać.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: Tagi na Youtube - jackbriggs - 25-09-2017 17:53

No proste. Obecnie views per hour mają duże znaczenie, bo determinują znalezienie się w pozycjach trendujących, a to gwarantuje mnóstwo wyświetleń i ogromny feedback. Sęk w tym, że niezbyt mamy na to wpływ w przeciwieństwie do pisania tagów.


RE: Tagi na Youtube - Snaggy - 25-09-2017 18:00

(25-09-2017 17:53)jackbriggs napisał(a):  No proste. Obecnie views per hour mają duże znaczenie, bo determinują znalezienie się w pozycjach trendujących, a to gwarantuje mnóstwo wyświetleń i ogromny feedback. Sęk w tym, że niezbyt mamy na to wpływ w przeciwieństwie do pisania tagów.
Kupując wyświetlenia mamy bardzo duzy wplyw. Smile

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: Tagi na Youtube - jackbriggs - 25-09-2017 18:06

Kupowane wyświetlenia są niskie "jakościowo" z tego co wiem, no i drogie jeżeli się już chce zakupić sensowną ilość. Jak myślisz, czy gdyby kupilo się 1 mln wyświetleń to wybiłoby film na trendujące?


RE: Tagi na Youtube - Snaggy - 25-09-2017 18:58

(25-09-2017 18:06)jackbriggs napisał(a):  Kupowane wyświetlenia są niskie "jakościowo" z tego co wiem, no i drogie jeżeli się już chce zakupić sensowną ilość. Jak myślisz, czy gdyby kupilo się 1 mln wyświetleń to wybiłoby film na trendujące?
To jest kwestia ze nie jestem w stanie nawet gdybac, ja kupuje takie wyswietlenia na srednio zapchane nisze, wtedy filmy jako tako sie rankuja.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk