Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Akademia edukacyjna FOREX juz w Polsce ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Akademia edukacyjna FOREX juz w Polsce ! (/Temat-Akademia-edukacyjna-FOREX-juz-w-Polsce-151067)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Akademia edukacyjna FOREX juz w Polsce ! - lucass9600 - 11-10-2017 08:52

temat ucichł ciekawe.. forex i trading to piękny ,ale trudny biznes Smile a to co tu promujesz to zwykłe oszustwo i scam


RE: Akademia edukacyjna FOREX juz w Polsce ! - Kkros22 - 11-10-2017 13:12

(11-10-2017 08:52)lucass9600 napisał(a):  temat ucichł ciekawe.. forex i trading to piękny ,ale trudny biznes Smile a to co tu promujesz to zwykłe oszustwo i scam

Ucichl u tych co nic nie robia Wink Ja nie mam zamiaru spamowac pod postem a ci ktorzy maja troche checi w sobie pisza do mnie bezposrednio.

Oszustwo i scam? To wyjasnij mi dlaczego nagle zaczalem odnosic rezultaty jak i moi znajomi chociaz nigdy wczesniej nie mialem stycznosci z forexem?

Scam- nazwa potocznie uzywana do okreslenia firmy, ktora uciekła z naszymi pieniedzmi ( przewaznie super wiarygodne hyipy i revy) pokaz mi osobe, ktora "stracila" przystepujac do naszej firmy, no chyba ze sie zarejestrowala i nic nie robi no to juz jej wina Wink

Kilka osob poprosilo mnie o przetestowanie sygnalow, wysylalem im przez tydzien po czym dolaczyly do zespolu bo widza ze to dziala. Dlatego prosil bym Cie kolego o zapoznanie sie z tematem a dopiero pozniej nazywanie czegos oszustwem Smile

Jesli masz wiecej pytan, chcesz podyskutowac zapraszam na priv ja nie mam niczego do ukrycia. A to co robie dziala, nie mam zamiaru prosic ludzi zeby dolaczali do projektu, jesli nie widzisz siebie w tym temacie to po prostu wyjdz z tego dzialu Smile

pozdrawiam.

P.S. chyba faktycznie to oszustwo ;/ Ale dniowka dobra to zostane jeszcze troche


RE: Akademia edukacyjna FOREX juz w Polsce ! - Kkros22 - 23-10-2017 17:38

Witam,

Postanowilem utworzyc Twittera z darmowymi sygnalami, nie beda one NIGDY platne, ale tez nie beda to wszystkie sygnaly oraz mozliwosci zarobkowe jak mozecie otrzymac po zarejestrowaniu sie do firmy ktora promuje.

Skutecznosc okolo 70-80%, prosze jednak oceniac w skali minimum 2 tygodni. Zalecam wchodzic w sygnal nie pozniej jak pol godziny od momentu dodania twitta. Jedyne czego potrzebujecie to aplikacja MetaTrader 4 na telefonie. Mozecie grac na koncie Demo jak i uzywac sygnalow do konta Live.

Podaje link ponizej, wystarczy kliknac "Obserwuj"

https://twitter.com/ForexDlaKazdego

Po wiecej informacji jak mozecie dolaczyc do mojego zespolu i otrzymac pelne mozliwosci zarobku zapraszam na priv.

*Prezentowany komentarz został przygotowany tylko i
wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej w zakresie doradztwa inwestycyjnego, o którym mowa w art.
76 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowym

Stay strong and Trade


RE: Akademia edukacyjna FOREX juz w Polsce ! - Kkros22 - 28-10-2017 17:30

Wynik z tego tygodnia :
EUR/NZD +40 PIPS
XAU/USD +15 PIPS
GBP/JPY +70 PIPS
XAU/USD + 10 PIPS
EUR/AUD -40 PIPS
EUR/GBP + 90 PIPS
AUD/USD - 20 PIPS
EUR/JPY +50 PIPS
AUD/USD -35 PIPS
CAD/CHF + 30 PIPS
EUR/AUD - 20 PIPS
TOTAL = 190 PIPS
co przy locie :
0.01 = 19$
0.10 = 190$
1.0 = 1900$

A Ty dlaczego jeszcze nie zarabiasz razem ze mna? Mysle ze warto przemyslec bo tygodnie uciekaja Wink


RE: Akademia edukacyjna FOREX juz w Polsce ! - Dzik Mateusz - 02-11-2017 20:40

Zainteresowany = )


RE: Akademia edukacyjna FOREX juz w Polsce ! - miprat - 03-11-2017 14:12

I jak idzie? Jak efekty? Big Grin
Jak idzie polecanie?


RE: Akademia edukacyjna FOREX juz w Polsce ! - Kkros22 - 04-11-2017 16:14

(03-11-2017 14:12)miprat napisał(a):  I jak idzie? Jak efekty? Big Grin
Jak idzie polecanie?

Polecanie w miare, nie jestem zadnym mega liderem, nie nagrywam filmow wiec nie mam masy ludzi ale juz niedlugo pasywny zarobek miesiecznie 600$ Smile

Natomiast sam Forex bardzo dobrze, caly czas sie ucze i efekty sa widoczne po kazdym kolejnym tygodniu.

Dziekuje za troske Smile

Mając takie narzedzia nie da sie nie zarabiac Smile


[Obrazek: zarabiamy1.jpg]


Akademia edukacyjna FOREX juz w Polsce ! - kubagogolevski - 07-11-2017 11:26

Tez bardzo zainteresowany


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Akademia edukacyjna FOREX juz w Polsce ! - Kkros22 - 07-11-2017 21:12

(07-11-2017 11:26)kubagogolevski napisał(a):  Tez bardzo zainteresowany


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sprawdz skrzynke Wink


RE: Akademia edukacyjna FOREX juz w Polsce ! - TikTak - 18-11-2017 09:16

jak mam wolne tylko 60 zł to da rade jakoś? Big Grin jak tak to PW proszę