Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik młodego Earnera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik młodego Earnera (/Temat-Dziennik-mlodego-Earnera-151058)

Strony: 1 2


Dziennik młodego Earnera - ZarabiamMilion - 24-09-2017 09:58

Siemanko wszystkim!
Na starcie chciałbym podziękować wszystkim forumowiczom bo bez was nie było by tego forum i chu** bym wyczytał o technikach zarobkowych.

Temat zakładam by zarobić coś w necie, motywować siebie i was, nie tylko pod kątem zarobków w necie a tzw Personal Development bo jak mówią nie rozwijasz się nie żyjesz!

No i oczywiście w uzyskaniu podpowiedzi bo napewno sie przydadzą, dużo czytam ale kto pyta nie błądzi Lol

Ostatnio czytam sobie książkę motywacyjną(niestety jest ona tylko w języku angielkskim) która bardzo gorąco polecam. Po zaczęciu czytania uświadamiasz sobie czym kierowane jest całe twoje życie i zaczynasz to wykorzystywać by kierunkowało się w tą dobrą stronę Big Grin. Więcej nie będę mówił bo nie ma sensu, trzeba ją po prostu przeczytać. Nosi ona tytuł "Slight Edge". Dodam od siebie że jestem gdzieś 3/5 części tego pięknego tworu a już po przeczytaniu 10-20 stron zmieniłem swój plan dnia dorzucając do niego tzw "daily actions" i od 15 dni dzień w dzień:


-Czytam 10 stron książki
-Ucze się 15 słowek Angielskich
-Ćwiczę przed kąpielą
-Medytuje(polecam)
-Poświęcam około godziny wieczorem stronom internetowym które tworze


A co do zarabiania
Chciałbym moje wieczorne siedzenie nad stronami połączyć z próba zarobku w internecie + gdy nie ma mnie w domu rozwijać mobilnie fp/insta.

Na początek tak jak proponują doświadczeni z tego forum, chcę nauczyć się generować ruch, stworzyć trochę profili na instagramie/facebooku i w przyszłości stworzyć Virale do nich, żeby to fajnie wszystko zarabiało na skróconych linkach i reklamach, potem może jakieś CPA. Motywacje mam dużą zobaczymy co uda mi się zarobić impreza


Co zrobiłem?
Nie oszukujmy się nie dużo :/ Chciałem na start założyć dziennik żeby mieć do kogo się odezwać i ruszam jak rakieta z tematem po przez zajebiście dobrą technikę jaką jest Slight Edge 2

Zrobiłem swój pierwszy profil na insta, ściągnąłem na kompa filmiki z rosyjskich Profili. I tutaj moje pierwsze pytanie nie zbanuje mi tego żaden algorytm, pytam bo większość profili na insta chcę prowadzić z content-em już wykorzystanym na instagramie.

Założyłem konta na adfly i shorte i z tego co widzę na Polskich profilach opłaca się używać adfly bo z 1 wejścia dostałem $0.00120 a na shorte $0.0005337.


Co zrobię?

Pierwszy mój większy cel to zgarnąć na 3 profilach na instagramie po 500 followers-ów


Macie jakieś porady? A może chcecie się wygadać, znaleźć motywacje? Gorąco zachęcam do komentowania i obserwowania wątku w którym będę często się udzielał i wyżalał do was drodzy forumowicze!


RE: Dziennik młodego Earnera - dawids7627 - 24-09-2017 13:31

Powodzenia będę zaglądać bo zapowiada się ciekawy dziennik Smile


RE: Dziennik młodego Earnera - rufus91 - 24-09-2017 19:03

15 slowek dziennie? Po miesiacu bedziesz miał 450 słówek, o ile nie jesteś typowym lingwistą, nie ma opcji żeby tyle zapamiętać Smile


RE: Dziennik młodego Earnera - ZarabiamMilion - 24-09-2017 21:02

(24-09-2017 19:03)rufus91 napisał(a):  15 slowek dziennie? Po miesiacu bedziesz miał 450 słówek, o ile nie jesteś typowym lingwistą, nie ma opcji żeby tyle zapamiętać Smile

Masz doskonałą racje, po tylu dniach ciężko zapamiętać taka ilość by wszystkie używać w życiu, lecz gdy spojrzę na to angielskie słowo po miesiącu znaczenie będę znał a głównie o to mi chodzi ponieważ dużo czytam po angielsku. No może chce dużo czytać ale zamyka sie to zwykle w przedziale 10-15 stron Big Grin
+ czytam słówka z poprzednich dni Tongue robię sobie taka jakby odpowiedz samemu w 2 strony Tongue


RE: Dziennik młodego Earnera - Bartezx1997 - 24-09-2017 23:32

(24-09-2017 19:03)rufus91 napisał(a):  15 slowek dziennie? Po miesiacu bedziesz miał 450 słówek, o ile nie jesteś typowym lingwistą, nie ma opcji żeby tyle zapamiętać Smile

Z tym się akurat nie zgodzę, bo wszystko zależy od metody jaką zapamiętujesz słówka. Jeśli uczysz się słówek bezsensownie powtarzając je, aż do skutku, po kilku dniach/tygodniach nie pamiętasz znaczenia, jedynie twój mózg kojarzy to słówko przez co łatwiej mu później je zapamiętać.
Lepsza metoda to skojarzenia, im bardziej abstrakcyjne tym lepiej.
Przykład: słówko bulb - żarówka. Pierwsze skojarzenie odgłos bulb...bulb... (pęcherzyki gazu wynurzające się z wody). Wyobrażasz sobie 30-60 sekund jak żarówka robi takie bulb...bulb... i voila w twoim mózgu powstaje obraz, który przypominasz sobie zawsze na słowo żarówka lub bulb. Tym sposobem można zapamiętać efektywnie kilkanaście/kilkadziesiąt słówek dziennie.

P.s. Powodzenia i dzięki za wspomnienie o Slight Edge, bo jeszcze się z tym nie spotkałem, właśnie obczajam ;D


RE: Dziennik młodego Earnera - ZarabiamMilion - 25-09-2017 00:00

Nie ma za co, według mnie temat obowiązkowy dla każdego kto myśli o sukcesie... Nie ważne w jakiej dziedzinie życia.


Przysiadłem właśnie rozwinąć profile na instagramie i zauważyłem ze blokuje mi on linki z shorte nawet jak przepuszczę je przez goo.gl. Widziałem że inni normalnie w opisach mają linki goo.gl. Jakie wy używacie rozwiązania?


RE: Dziennik młodego Earnera - Bartezx1997 - 25-09-2017 00:07

Nie chodzi o goo.gl, tylko o to co kryje się pod linkiem. Insta i FB już są wyczulone na skracacze, więc linki trzeba albo jakoś maskować, albo przepuszczać przez jakiś LP. Osobiście nie polecam bawić się w skracacze, chyba że z własną stroną i SEO, ale to twoja decyzja Smile


RE: Dziennik młodego Earnera - moskou - 25-09-2017 00:12

O Slight Edge słyszałem i to kilkakrotnie, tak samo oglądałem kilka filmów na youtube, ale głębiej w to nie wchodziłem. Powodzenia życzę, a jeśli chcesz działać na instagramie to odwołam Cię do @[Miedziany] on właśnie zaczyna z ig i na pewno da Ci reffa do stronki, która pozwala spieniężać insta i trochę nakieruje. Powodzenia życzę Wink


RE: Dziennik młodego Earnera - ZarabiamMilion - 25-09-2017 00:20

Jak na razie moja wiedza pozwala mi tylko na skracanie linków. Też uważam, że mało z tych skrótów będzie $$ ale mimo to chcę spróbować nauczyć się coś. Zaraz ogarnę jak się maskuje (coś mi świta ze jakaś wtyczka wp to zrobi) i wstawiam a niech se będą potem z profili jakiś większy użytek zrobię jak wygeneruje odpowiednio duży ruch.

Co do wskazówek chętnie przyjmę i odezwę się do wspomnianego Pana skoro oboje mamy wyjść na tym dobrze Tongue


RE: Dziennik młodego Earnera - dazy19 - 25-09-2017 10:05

W poniższym kodzie powinieneś uzupełnić "LINK", "TYTUŁ STRONY W PRZEGLĄDARCE", "TYTUŁ STRONY NA FB", "OPIS STRONY NA FB" oraz "LINK_DO_MINIATURKI" Smile

Kod:
<html>
<head>
<title>TYTUŁ STRONY W PRZEGLĄDARCE</title>
<meta property="og:image" content="LINK_DO_MINIATURKI" />
<meta property="og:title" content="TYTUŁ STRONY NA FB" />
<meta property="og:description" content="OPIS STRONY NA FB" />
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html;charset=UTF-8"/>
<script type="application/javascript">
var redirect = function(){
window.location = "LINK";
}
window.onload = redirect;
</script>
</head>
<body>
<noscript>
TURN ON JAVASCRIPT ! <br/>
</noscript>
Przekierowywanie...
</body>
</html>



I maskowanie powinno być z głowy Smile
1. Jeden link można opublikować tylko raz (jeśli docelowy jest zablokowany).
2. domena.pl to dla FB inny link od domena.pl/costam Smile