Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
whitepress.pl - zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: whitepress.pl - zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! (/Temat-whitepress-pl-zarabiaj-na-Snapchacie-Instagramie-Facebooku-Blogu-151040)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


whitepress.pl - zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - Miedziany - 23-09-2017 14:03

Witam, ostatnio trafiłem na serwis WhitePress, na którym jeśli mamy rozwinięte profile social media lub blog:
Snapchat +1000 obs
Instagram +1000 obs
YT +500 sub
FB (Fanpage) +5000 like
Twitter +1000 obs

To możemy zarabiać poprzez umieszczanie na tych profilach nie wiem jak to nazwać więc napiszę że zarabiamy po prostu na umieszczaniu 'reklamowych' postów .

[Obrazek: 873026ebd7f777fe00c67a2cfda4510f.png]


Niby płacą dowody wypłat w necie są, jak uzbieram i wypłacę to dam screena Smile

Jeśli chcesz się zarejestrować to zapraszam do rejestracji z reffa:
KLIK
Lub czysty link:
KLIK


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - ComboThe - 23-09-2017 15:46

Ile można zarobić z takiego fp?


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - Mistax - 23-09-2017 16:07

Jak na snapie umieścić taką reklamę? Na my story?


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - Dante_/ - 23-09-2017 16:59

Zobaczymy, postaram się dzisiaj albo jutro zarejestrować ( instagram ) i pogadam z supportem, zobaczymy jak to wygląda.


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - Mistax - 23-09-2017 17:03

Ja też spróbuję ogarnąć 1000 znajomych na snapie i zobaczyć jak to dziala


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - Miedziany - 23-09-2017 21:31

Na snapie najłatwiej chyba ogarnąć 1000 obs, a reklamy pewnie na mystory Big Grin

Ja jutro założę konto na Instagramie nowe i spróbuję w miarę szybko je rozbujać i zobaczymy Big Grin Niby ładnie idzie na tym zarobić jak ma się zaplecze ;d


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - moskou - 23-09-2017 23:05

WhitePress jest legit Wink Na forum ktoś kiedyś postował bardzo konkretne zarobki z tego programu. Także powodzenia Big Grin


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - Miedziany - 24-09-2017 01:46

No to teraz tylko brać się do roboty i robić hajs! Big Grin


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - dariuszkow4 - 24-09-2017 08:01

Czyli za to że damy reklamę na mystory i ktoś kliknie w tego snapa zarabiamy ?


RE: Zarabiaj na Snapchacie/ Instagramie/ Facebooku/ Blogu! - dom3lek - 24-09-2017 13:03

Tylko instagramy z memami nie przejdą, tak tylko uprzedzam. Smile