Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc w wybraniu drogi do zarabiania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomoc w wybraniu drogi do zarabiania (/Temat-Pomoc-w-wybraniu-drogi-do-zarabiania-150981)



Pomoc w wybraniu drogi do zarabiania - dewe - 21-09-2017 13:12

Siemka, nie proszę was o podanie niszy.
Jednak nie wiem jak mogę zarobić, eh. Mam 18 lat, znam języki HTML5, CSS3, podstawy PHP, czy JS'a też są mi znane... Ponad to dobra znajomość Wordpressa, stworzenie bloga/strony to żaden problem.
Mimo to nie mam pojęcia jak zarobić, swego czasu zarabiałem na Mypayu (dniówki 10-20zł na samym klikaniu) i te dniówki mi wystarczały, ale Mypay trochę jest niepewny. Raz są dobre akcje, a później przez tydzień są żałosne akcje i nie ma jak zarobić. Dlatego chciałbym stworzyć coś przyszłościowego.
Macie jakieś porady?
Aktualnie jestem w trakcie reaktywacji mojego bloga dot. Gry Metin2 (subsms). Ale nie wiem gdzie tego bloga reklamować, aby przynosił Leady, dlatego wolałbym wziąć się za inny, łatwiejszy projekt :/ Pozdrawiam.


RE: Pomoc w wybraniu drogi do zarabiania - Wojtek574 - 21-09-2017 15:08

Jeżeli znasz języki programowania no to może tworzenie stron i sprzedawanie lub robienie zleceń?


RE: Pomoc w wybraniu drogi do zarabiania - dewe - 21-09-2017 15:14

(21-09-2017 15:08)Wojtek574 napisał(a):  Jeżeli znasz języki programowania no to może tworzenie stron i sprzedawanie lub robienie zleceń?

Ciezko sie przebic przez profesjonalne firmy


RE: Pomoc w wybraniu drogi do zarabiania - surfer0700 - 21-09-2017 18:55

Wyślij mi link do swoich przykładowych realizacji + ceny, może uda mi się Ci jakoś pomóc. Smile


RE: Pomoc w wybraniu drogi do zarabiania - dewe - 21-09-2017 19:38

(21-09-2017 18:55)surfer0700 napisał(a):  Wyślij mi link do swoich przykładowych realizacji + ceny, może uda mi się Ci jakoś pomóc. Smile

Poszlo PW


Pomoc w wybraniu drogi do zarabiania - Hybrid1990 - 22-09-2020 21:29

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.