Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Milion w rok na kryptowalutach! - Giełda altcoinów - #CoinIlluminati! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Milion w rok na kryptowalutach! - Giełda altcoinów - #CoinIlluminati! (/Temat-Milion-w-rok-na-kryptowalutach-Gielda-altcoinow-CoinIlluminati-150965)

Strony: 1 2


RE: Milion w rok na kryptowalutach! - Giełda altcoinów - #CoinIlluminati! - xOceanFirex - 25-09-2017 06:12

Trochę Ci wzrosło Tongue


RE: Milion w rok na kryptowalutach! - Giełda altcoinów - #CoinIlluminati! - sowiecki odpad - 25-09-2017 14:07

Nie trolluj pan dobre? Może kupił na long


RE: Milion w rok na kryptowalutach! - Giełda altcoinów - #CoinIlluminati! - bydle - 10-10-2017 19:50

stawiam kropę i trzymam kciuki. Cool
krypto to przyszłość - wiec korzystajmy!!


RE: Milion w rok na kryptowalutach! - Giełda altcoinów - #CoinIlluminati! - Rollem - 22-10-2017 12:44

To chyba pierwszy dziennik, który umarł po 3 godzinach i 5 minutach od założenia.
A szkoda, brakuje mi tu dzienników o kryptowalutach, bo niezbyt mam z kim konkurować pod względem zysku.


RE: Milion w rok na kryptowalutach! - Giełda altcoinów - #CoinIlluminati! - bydle - 31-10-2017 22:00

(22-10-2017 12:44)Rollem napisał(a):  brakuje mi tu dzienników o kryptowalutach, bo niezbyt mam z kim konkurować pod względem zysku.

Widzę Rollem że konkurowanie z innymi Cię nakręca Smile i dobrze.
Zdrowa konkurencja, równanie do najlepszych, ciągłe treningi na giełdzie rodzą mistrzów Smile
będziesz miał dobrego konkurenta od grudnia Smile a mi też się takie coś przyda.
pzdr dla Ciebie.


RE: Milion w rok na kryptowalutach! - Giełda altcoinów - #CoinIlluminati! - exploiter - 01-11-2017 19:03

Mozna wiedziec Gdzie przeważnie kupujecie kryptowaluty ? Macie jakas swoja ulubiona strone ?

Pozdrawiam


RE: Milion w rok na kryptowalutach! - Giełda altcoinów - #CoinIlluminati! - Fokabezoka - 06-11-2017 20:56

@twisster92 napisz na priv


RE: Milion w rok na kryptowalutach! - Giełda altcoinów - #CoinIlluminati! - AnonimMilioner - 12-11-2017 09:28

(01-11-2017 19:03)exploiter napisał(a):  Mozna wiedziec Gdzie przeważnie kupujecie kryptowaluty ? Macie jakas swoja ulubiona strone ?

Pozdrawiam

Wpłacasz pieniądze na giełdę Klik! (za zarejestrowanie się z tego linku będziesz miał profit). Następnie kupujesz BTC/BCC/ETH itp. i przelewasz je na giełdę obsługującą tylko alty np. poloniex czy bittrex.