Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Milion w rok na kryptowalutach! - Giełda altcoinów - #CoinIlluminati! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Milion w rok na kryptowalutach! - Giełda altcoinów - #CoinIlluminati! (/Temat-Milion-w-rok-na-kryptowalutach-Gielda-altcoinow-CoinIlluminati-150965)

Strony: 1 2


Milion w rok na kryptowalutach! - Giełda altcoinów - #CoinIlluminati! - Twister92 - 20-09-2017 18:08

Cześć!

Mam już jakiś staż na forum. Zaczynałem od subskrypcji SMS, potem miałem trochę przerwy, zakręciłem się wokół bukmacherki i "po latach" wracam w nowej odsłonie, czyli w "niszy" kryptowalutowej (Trzeba jakoś zainwestować hajs z subów, nie? Huh )

W tym dzienniku postaram się w miarę regularnie wrzucać moje podboje w tym dziwnym, cały czas zyskującym szersze grono odbiorców temacie.

Będę inwestował w altcoiny.

No to zaczynamy.

Zakupiłem 1500 sztuk StealthCoina po cenie 0,22$ dnia dzisiejszego (20.09). To nie jedyna kryptowaluta, jaką posiadam, ale pierwsza kupiona z myślą otwarcia sobie dziennika.

Kurs kryptowaluty śledzę na bieżąco na https://coinmarketcap.com/currencies/stealthcoin/

Mam też wgraną mobilną apkę, by móc podglądać co jakiś czas, co się dzieje.

Dlaczego StealthCoin?

Bitcoin anonimowy nie jest już dawno - to wiemy wszyscy. Jego cena jest taka,a nie inna, bo to pionier. Ale, jeśli rozejrzeć się wokoło to widać potentatów na jego miejsce. Dla mnie takim potentatem jest XST.

Produkt ma real-use. Mają już apkę do "stealth'owego" textowania, system oparty o TOR. Road Map jest obiecujący.

Zobaczymy, co przyniosą następne dni/tygodnie/ może miesiące.

Na dniach będę robił dywersyfikację i dokupował innych altów, o których w następnym poście.

To by było na tyle.
#TO THE MOON!

Nigdy nie prowadziłem dziennika, toteż będę miał na uwadze tworzyć na bieżąco ciekawszy, przyjaźniejszy interfejs moich przyszłych postów. Musicie mi wybaczyć tę nieporadność.


RE: Milion w rok na kryptowalutach! - Giełda altcoinów - #CoinIlluminati! - mamrocik - 20-09-2017 18:28

Radziłbym wymienić na jakąś popularniejszą kryptowalutę Tongue , chyba że reklamujesz to spoko Jerk


RE: Milion w rok na kryptowalutach! - Giełda altcoinów - #CoinIlluminati! - Twister92 - 20-09-2017 18:32

Nie reklamuję.

| Popularniejszą? Im popularniejsza, tym droższa. Poza tym - jakie jest prawdopodobieństwo, że BTC za miesiąc będzie kosztował 10x tyle, a jakie, że niedoceniane waluty, jak np. ta mogą polecieć z tych 20-stu centów do 1$ ? Smile (5krotność) No właśnie.

Przykład poniżej.


[Obrazek: Bez_tytu_u.png]


RE: Milion w rok na kryptowalutach! - Giełda altcoinów - #CoinIlluminati! - mamrocik - 20-09-2017 18:36

Jeśli twórcy postarają się z reklamą Big Grin to może i będzie coś z tego Tongue
Bez promocji możesz zapomnieć o milionach Tongue
Radziłbym kupić różne tanie krypowaluty impreza


RE: Milion w rok na kryptowalutach! - Giełda altcoinów - #CoinIlluminati! - Twister92 - 20-09-2017 18:42

Dokładnie to zamierzam zrobić. Dlatego pisałem wyżej w poście o niedocenianych walutach. Bo na takich będę się skupiał tutaj.
Promocja to podstawa - prawda. Ale dobry pomysł broni się sam w sobie -pożyjemy, zobaczymy! Dzięki za wpis tak czy inaczej.


RE: Milion w rok na kryptowalutach! - Giełda altcoinów - #CoinIlluminati! - Leśniczy - 20-09-2017 18:52

Widzisz jakąś przyszłość w Golemie?


RE: Milion w rok na kryptowalutach! - Giełda altcoinów - #CoinIlluminati! - Twister92 - 20-09-2017 18:59

No pewnie, trzeba wspierać polskie twory! Jerk2

A tak na poważnie, to projekt mnie zaciekawił. Planuję zakup i BUY&HOLD przynajmniej do lutego 2k18, gdy będą robić pierwsze integracje dla developerów. Może się dziać, co na pewno odbije się na kursie. Smile


RE: Milion w rok na kryptowalutach! - Giełda altcoinów - #CoinIlluminati! - fusek - 20-09-2017 19:53

Bede obserwowal. Cs czuje ze po malu bede c o nie co w to inwestowal.
Ile masz przeznacxone na inwestyvje?


RE: Milion w rok na kryptowalutach! - Giełda altcoinów - #CoinIlluminati! - Twister92 - 20-09-2017 21:13

(20-09-2017 19:53)fusek napisał(a):  Bede obserwowal. Cs czuje ze po malu bede c o nie co w to inwestowal.
Ile masz przeznacxone na inwestyvje?

Oj, polecam zagłębić się w temat. Warto się zaprzyjaźnić z kryptowalutami. 50k, z czego 20 już ulokowane, a resztę na bieżąco będę update'ował.


RE: Milion w rok na kryptowalutach! - Giełda altcoinów - #CoinIlluminati! - Miedziany - 20-09-2017 21:33

Kurde ostatnio też o kryptowalutach myślę ale za dużo nie wiem o nich, Może jak ogarne wszystko co mam to sie zagłębie w temat a Tobie życzę powodzenia! Huh