Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WebMoney.HOST - Wielki SCAM? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: WebMoney.HOST - Wielki SCAM? (/Temat-WebMoney-HOST-Wielki-SCAM-150952)



WebMoney.HOST - Wielki SCAM? - itolek100 - 20-09-2017 11:35

Cześć, grzebiąc w internecie natrafiłem na dziwną stronkę.
LINK: http://webmoney.host/index.php
Chodzi w niej o to żeby przepisywać cyfry, zadanie wprost banalne a jak zauważyłem za każde przepisanie dostajemy 0,1$. Natrafiłem również na filmiki na yt które mówią że to SCAM, ale chyba trzeba to sprawdzić samemu... problem w tym że wypłaty są dopiero od 150$.Aktualnie sam zarobiłem już ponad 50$ w jakieś 30min, ale wątpię żeby był sens robienia tego dalej...
Serwis wydaje mi się trochę podejrzany stąd pytanie do was, może znacie serwis?


RE: WebMoney.HOST - Wielki SCAM? - mysc - 20-09-2017 11:52

50$ w 30 minut to gwarancja braku wypłaty w tego typu serwisach Smile Wszelkie serwisy polegające na wykonywaniu akcji samemu to przeważnie grosze - i tylko takie grosze można z nich wypłacić (wyjątki to np. zakładanie kont, podawanie danych w celu rozmów z konsultantami - ale i tak można to robić samemu bezpośrednio w sieci partnerskiej i zarabiać więcej).

Moim zdaniem szkoda czasu na jakiekolwiek ankiety/buxy/płatne zadania/hyip'y/revshary/ptr'y/surfy:>

Zarabianie w internecie nie jest latwe, tak jak mogłoby się to na pierwszy rzut oka wydawać Smile


RE: WebMoney.HOST - Wielki SCAM? - moskou - 20-09-2017 12:06

Scam na 100%, gdyby takie serwisy działały to każdy by tak trzepał kilka tysięcy $ miesięcznie, a nie kombinował.


RE: WebMoney.HOST - Wielki SCAM? - Wojtek574 - 20-09-2017 14:06

Zbyt piękne żeby było prawdziwe 50 zielonych w 30 min to nic tylko to robić


RE: WebMoney.HOST - Wielki SCAM? - TerriblexD - 24-09-2017 18:54

TO jest SCAM bo jak zrobisz im 150$ to wyskoczy Ci info, że potrzebujesz 40 referencyjnych userów aby wypłacić i możesz ich kupić od innych za BITCOINY...


WebMoney.HOST - Wielki SCAM? - itolek100 - 24-09-2017 19:37

Zarobilem te 150$ zrobiłem na szybko 40 kont z refa po czym musialem im wpłacić na Bitcoina 10$ ze to niby jakas weryfikacja danych. Dalej juz nie robiłem xD Nie polecam stronki Smile

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka