Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Para pytań/uwag c.d programów SOI/DOI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Para pytań/uwag c.d programów SOI/DOI (/Temat-Para-pytan-uwag-c-d-programow-SOI-DOI-150937)



Para pytań/uwag c.d programów SOI/DOI - Cromiell - 19-09-2017 17:08

Mam parę pytań/uwag c.d działania programów typu e-mail submit SOI oraz DOI. Postanowiłem założyć wątek po przetestowaniu tego modelu mając nadzieję, że odpowie to też na pytania innych użytkowników i przy okazji uzyskam jakieś oficjalne stanowisko.

1. W przypadku ofert DOI (czyli tych, w których do uzyskania leada wymagane jest potwierdzenie adresu e-mail) użytkownicy informowali mnie czasem, że nie dostali żadnej wiadomości. Sprawdzali również SPAM. Czy któreś z polskich skrzynek nie są obsługiwane przez te programy?
2. SOI - w tym przypadku lead powinien zostać naliczony po poprawnym wypełnieniu formularza. Po jego wypełnieniu reklamodawca traktuje użytkownika krótką ankietą lub bannerem reklamowym. Nie jest napisane, czy ta aktywność jest wymagana do uzyskania leada. Jak to z tym jest? Treść wyświetlania po uzupełnieniu formularza nijak ma się do promowanej oferty - mało kto w to klika.

Prosiłbym o wyjaśnienie tych kwestii.


RE: Para pytań/uwag c.d programów SOI/DOI - AnnaKa - 20-09-2017 10:03

1. Czasem są problemy z pocztą WP. Ale niestety nie da się nic z tym zrobić.
2. Jeżeli system reklamodawcy nie wyłapie "leada" na systemie antyfraudowym lead wpadnie po wypełnieniu danych. Z tego co sprawdzałem nie ma takich problemów jak były kiedyś i leady wpadają dobrze. CR glob. około 10% także bardzo wysoka zważywszy na ilość ruchu.


RE: Para pytań/uwag c.d programów SOI/DOI - Cromiell - 21-09-2017 19:45

Dziękuję za wyjaśnienie. C.D punktu 2 - czyli rozumiem, że wystarczy sam formularz i wszelkie reklamy, ankiety dodatkowe itp. pojawiające się po jego wypełnieniu nie rzutują na zaliczenie leada?


RE: Para pytań/uwag c.d programów SOI/DOI - AnnaKa - 21-09-2017 23:17

@[Cromiell] Nie mają jednakże dla reklamodawcy jest to sposób na odrobienie w niektórych przypadkach. Stąd też umieszczają tam dodatkowe oferty.