Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
inwestycje i możliwości e biznesu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: inwestycje i możliwości e biznesu (/Temat-inwestycje-i-mozliwosci-e-biznesu-150872)



inwestycje i możliwości e biznesu - ziemiak88 - 17-09-2017 11:02

Witam mam na imię Paweł od jakiegoś czasu inwestuję w internecie jak myślicie w co warto inwestować??MLM ciężka sprawa w naszym kraju a np revscher? albo jakieś inne stronki?myślę że dla każdego znajdzie się coś dobrego w czym się odnajduję i przy tym zarabia a wy co byście polecili początkującym?


RE: inwestycje i możliwości e biznesu - code666 - 17-09-2017 11:46

Jesli jesteś fanem sportów to możesz poczytać o typach bukmacherskich. Albo próbujesz z mniejszymi stawkami albo możesz też wejść np. do grup składkowych profesjonalnych typerów na fb czy są od tego tak samo różne strony. Wystarczy poszukać Wink Ale oczywiście ryzyko jest - dlatego nie grasz całym kapitałem, tylko mniejszymi jednostkami na mecz.


RE: inwestycje i możliwości e biznesu - ziemiak88 - 17-09-2017 11:53

code666 w tym temacie na pewno się zorientuję teraz to mam taki napływ informacji że w głowie się nie mieści


RE: inwestycje i możliwości e biznesu - ziemiak88 - 18-09-2017 14:34

co byś Cię jeszcze polecili


RE: inwestycje i możliwości e biznesu - wrzochal11 - 18-09-2017 20:09

Nie bardzo rozumiem co ma kraj do MLM?
Rozwój w dziedzinie finansów, to jest przede wszystkim praca nad sobą. Rozwój, samodyscyplina, itd.
To od Ciebie zależy czy Ci się w czymś uda czy nie. Jak się "łapie" różnych tematów po trochu, to wiadomo, że się nic nie osiągnie.
Albo w coś angażujemy się na 100%, albo nie wiem. Innej drogi nie widzę.

Całe to forum, to jest jedno źródło wiedzy. Skąd mamy wiedzieć w czym byś się czuł najlepiej? Jednak czym się nie zaczniesz zajmować, to musisz wiedzieć, że to ciężka praca. Przede wszystkim w tej początkowej fazie.
Ja bym Ci polecał zainteresować się takimi rzeczami jak zdobywaniem ruchu, docieranie do ludzi w internecie, pozycjonowaniem, seo.. to zawsze się przyda.


RE: inwestycje i możliwości e biznesu - Captain - 19-09-2017 15:59

Jak jesteś nowy i się nie znasz to pod żadnym pozorem nie inwestuj dużych kwot ani oszczędności. Na internetowych inwestycjach trzeba się dobrze znać aby wyjść na plus, a nikt Ci nie pomoże, bo 99% wszelkiej maści mentorów od inwestycji i promotorów to hieny które tylko liczą na Twojego reffa w programie revshare czy jakimś MLM i będą udawać, że to pewne biznesy, a słowem nie wspomną, że w takich programach ryzyko jest bardzo bardzo wielkie i możesz w każdej chwili stracić całą kasę. Uważaj na takich ludzi oni się tym zajmują zawodowo bo zarabiają grube pieniądze na takich naiwnych poleconych.