Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od zera do wolności finansowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od zera do wolności finansowej (/Temat-Od-zera-do-wolnosci-finansowej-150870)



Od zera do wolności finansowej - rolini - 16-09-2017 22:57

O MNIE



Cześć.
Jestem Dawid i w tym roku skończę 21lat.Można powiedzieć że jestem dość leniwą osobą ponieważ najczęściej biorę sprawy w swoje ręce kiedy grunt mi się pali pod nogami.Dlatego postanowiłem zrobić coś na przekór sobie i raz w życiu zrobić coś zanim będzie za późno.Nigdy jakoś nie myślałem o swojej przyszłości i co chce w życiu robić.Klasę w technikum wybrałem z powodu tego że było w miarę blisko do niej i kumple z klasy tam szli.Ogólnie mimo tego że wiedziałem że nie będę pracować w zawodzie to jakoś myślałem że średnia szkoła i tak mi nie da dobrej pracy tylko studia.I tak jakoś przechodziłem te 4 lata z myślą ze studia dadzą mi dobra pracę .Tydzień po zakończeniu matur wybrałem do swojej pierwszej pracy.Można powiedzieć że zbiegło się to z odbiorem matur więc myślami byłem przy wyborze uczelni.I tak mijały dni a ja nigdzie papierów nie złożyłem.Postanowiłem że pójdę w sierpniu złożyć w ostatnim terminie na coś na co zostały jeszcze miejsca a w tym czasie dorobię sobie do wrzesnia.I tak pracowałem z tą myślą jednak po rozmowie z rodzicami zmieniłem zdanie i postanowiłem poczekać rok i przemyśleć co chcę robić.Ogólnie nie żałuję tej decyzji bo przez ten rok dużo sobie uświadomiłem.
-duża część ludzi to idioci bez sumienia (na porządku dziennym jest podpieprzanie o nawet małą drobnostkę ) którzy są w stanie zrobić wszystko zeby ci zabrali premię lub cię zwolnili chociaż nic z tego nie maja
-ciągłe narzekania na wszystko : bo z jednej wypłaty to nie wyżyjesz jak masz rodzinę(ale mimo wszystko codziennie jest na fajki i piwo),bo źle bo ciągle tylko robota i kiedy to wolne ,kiedy dają wolne to eeee ale źle bo by sobie człowiek dorobił a tak to mała wypłata będzie
-wyśmiewanie i obgadywanie wszystkich łącznie z kierownikami a przy nich płaszczenie się i zgrywanie nie wiadomo jak świetnego miłego i uczynnego człowieka a w dodatku jest w stanie ciebie podpierdolić za to że wyśmiewałes firmę mimo że ty tylko przytakiwałeś

I pracując tak uświadomiłem sobie że nawet jeśli bym pracował w biurze to i tak niewiele się zmieni a może tylko obowiązków przybędzie.



PO CO TO ROBIĘ


Ogólnie gdy odebrałem pierwszą wypłatę to postanowiłem że w jakiś sposób ją zainwestuję.I tak szukałem w internecie inwestycji aż w końcu wpadłem

nieruchomości.Ogólnie wiadomo jest trochę do uzbierania dlatego moim planem jest zakup mieszkania w następnym roku.Jako że no cóż z etatu trochę to trwa to postanowiłem dorobić w internecie.Nie mam jakiś narazie planów do tego ile miesięcznie chciałbym zarabiać bo powiedzmy że dla mnie liczy się efekt końcowy.Można powiedzieć im więcej dorobię tym szybciej będę mógł zbierać na nowe mieszkanie.


PLANY


dogry.pl - zawsze coś miesięcznie wpadnie a i tak mało co poświęcam czasu
bananiki.pl-to samo co dogry.pl
adFly-myślałem żeby cos w tym serwisie spróbować
mypay.pl-ogólnie założyłem konto 3 dni temu dobiłem 1.50 i 85 rankingu jakości jednak od wczoraj mi się żadne ankiety nie wyświetlały więc usunąłem i założyłem konto od nowa

CO DALEJ


No więc ogólnie to moim planem jest w wieku 40 lat wolność finansową czyli mieć przychód pasywny (mieszkania),mieć dochód z internetu i do tego praca (oczywiście internet i ta praca była w formie dorabiania sobie Wink )


Załozeniem tego dziennika jest zmotywowanie mnie do działania oraz drobne porady doswiadczonych uzytkowników


RE: Od zera do wolności finansowej - ziemiak88 - 16-09-2017 23:05

może warto zainwestować w konkrety biznes internetowy

taki który zarabia dla Ciebie


RE: Od zera do wolności finansowej - Bartezx1997 - 17-09-2017 00:28

Fajnie, że praca na etacie cię nie zadowala i chcesz czegoś więcej. Niestety utarł się taki system - rób szkołe, idź na studia, bo bez studiów nie znajdziesz pracy, a później pracuj do końca życia w jakimś korpo, w tym wyścigu szczurów..

Życzę ci jak najlepiej, ale mała rada ode mnie - nie warto tracić czasu na zarabianie jakichś groszy na
tych serwisach, które wymieniłeś. Fakt, może przekonuje cię to, że zarobki pojawią się od razu i "wypłate" dostajesz względnie szybko, ale wypełniając jakieś oferty, akcje czy cokolwiek innego nie zarobisz zbyt wiele i właściwie niczego się nie nauczysz. Radziłbym zainteresować się SEO, marketingiem internetowym, pokminić nad własną stroną itd. Generalnie THINK BIG Big Grin

Nie wiem czy cie przekonałem, w sumie nawet wątpie, ale życzę powodzenia Smile


RE: Od zera do wolności finansowej - paweuq - 17-09-2017 06:36

Najlepsza inwestycją jest inwestycja w samego siebie, czyli nauka. Badź cierpliwy i konsekwentny a za jakiś czas będą efekty Big Grin


RE: Od zera do wolności finansowej - prelude - 17-09-2017 11:07

"mypay.pl-ogólnie założyłem konto 3 dni temu dobiłem 1.50 i 85 rankingu jakości jednak od wczoraj mi się żadne ankiety nie wyświetlały więc usunąłem i założyłem konto od nowa"

komuś tam czytałem ref znikł Wink

Przeczytaj pierwszy post tutaj
http://zarabiam.com/Temat-MyPay-zarabianie-za-wykonywanie-akcji-39429
i spoiler tam zawarty.

Musisz cierpliwie czekać aż pojawią się kolejne zadania i robić te, które masz.

PowodzeniaSmile


RE: Od zera do wolności finansowej - wrzochal11 - 17-09-2017 20:36

To co piszesz o swojej pracy, to też by się zgadzało i z moją pracą etatową w której kiedyś pracowałem, coś w tym jest Smile

Tak jak koledzy wcześniej wspomnieli, jak myślisz o zarabianiu w sieci na poważnie, to i poważnie podejdź do tematu. Czyli takie tematy jak zdobywanie ruchu, seo, pozycjonowanie, własne strony www.. to ważne sprawa, co byśmy w tym internecie nie robili, to to sie przyda.


RE: Od zera do wolności finansowej - mysc - 17-09-2017 22:10

(16-09-2017 22:57)rolini napisał(a):  adFly-myślałem żeby cos w tym serwisie spróbować

Skracanie, ze względu na możliwy nieograniczony wybór nisz, uważam za najlepszą metodę nauki pozyskiwania ruchu i od tego polecam zacząć całe zarabianie w internecie Smile


Pozdrawiam!
mysc


RE: Od zera do wolności finansowej - adammaj - 18-09-2017 15:28

dla mnie etat tez nie jets dobrym rozwiązaniem, mam swoją firmę żona także było źle jets już lepiej, teraz kupiliśmy z małym kredytem nowe mieszkanie w Lublinie także jets ok, warto walczyć