Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem - Surfbar - Wrzucane linki reklamodawcow - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Problem - Surfbar - Wrzucane linki reklamodawcow (/Temat-Problem-Surfbar-Wrzucane-linki-reklamodawcow-150834)



Problem - Surfbar - Wrzucane linki reklamodawcow - m1kie - 14-09-2017 23:18

Witam serdecznie, mam pewien problem, mianowicie ktos usilnie probuje mi napsuc krwii. Chodzi o to ze w kampaniach CPC na mojej stronie ktoś puszcza ruch przez surfbara, kopiuje sobie "moj" link, ktory przenosi go na strone reklamodawcy, wrzuca taki link do surfbara, albo czegos podobnego i po godzinie, dwoch mamy kilka tysiecy wyswietlen z roznych krajow... Taki ruch powoduje ze kampania zostaje mi zabrana w trybie natychmiastowym. Nie wiem jak sie przed tym zabezpieczyc... Czy moze ktos ma jakis pomysl? Ten ruch wcale nie przechodzi przez moja strone, po prostu ktos kopiuje link bannera, wiec nie moge u siebie przy pomocy filtrow zablokowac dane kraje, bo to nic nie da.

Pozdrawiam!


RE: Problem - Surfbar - Wrzucane linki reklamodawcow - rachman - 16-09-2017 00:34

Znaczy - próbuje zwrócić uwagę reklamodawcy na Twoje rzekome nieuczciwe zagrywki tak?
Miałem tak kiedyś. Napisałem do sieci afiliacyjnej że zauważyłem wzmożony ruch prawdopodobnie z surfów itp. robionych przez konkurencję i wzięli pod oko. Dzięki temu nie zbanowali mi konta ze sam zgłosiłem nim by się kapnęli. Zaczęli blokować chyba po IP albo coś bo za jakiś czas się uspokoiło albo ktoś zrezygnował z "zabawy".


RE: Problem - Surfbar - Wrzucane linki reklamodawcow - radek0389 - 16-09-2017 01:13

(14-09-2017 23:18)m1kie napisał(a):  Witam serdecznie, mam pewien problem, mianowicie ktos usilnie probuje mi napsuc krwii. Chodzi o to ze w kampaniach CPC na mojej stronie ktoś puszcza ruch przez surfbara, kopiuje sobie "moj" link, ktory przenosi go na strone reklamodawcy, wrzuca taki link do surfbara, albo czegos podobnego i po godzinie, dwoch mamy kilka tysiecy wyswietlen z roznych krajow... Taki ruch powoduje ze kampania zostaje mi zabrana w trybie natychmiastowym. Nie wiem jak sie przed tym zabezpieczyc... Czy moze ktos ma jakis pomysl? Ten ruch wcale nie przechodzi przez moja strone, po prostu ktos kopiuje link bannera, wiec nie moge u siebie przy pomocy filtrow zablokowac dane kraje, bo to nic nie da.

Pozdrawiam!
A z jakiej sieci korzystasz? W zasadzie wszędzie można się dogadać, że to działania konkurencji i powinni wziąć to pod uwagę.