Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy gwiazdeczki instagrama nie mają za łatwo? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Czy gwiazdeczki instagrama nie mają za łatwo? (/Temat-Czy-gwiazdeczki-instagrama-nie-maja-za-latwo-150831)

Strony: 1 2


RE: Czy gwiazdeczki instagrama nie mają za łatwo? - moskou - 18-09-2017 12:49

No niestety kobietki w niektórych przypadkach mają o wiele łatwiej od nas Big Grin


RE: Czy gwiazdeczki instagrama nie mają za łatwo? - Soplica - 18-09-2017 13:20

(18-09-2017 12:49)moskou napisał(a):  No niestety kobietki w niektórych przypadkach mają o wiele łatwiej od nas Big Grin

Czytałem w necie, że Wojewódzki za post sponsorowany jest w stanie wyciągnąć 0,5 mln więc różnie to bywa. Mam nadzieję, że naprawdę na tym instagramie trzeba mieć sporo followersów żeby coś zarobić bo tych pustych laleczek jak grzybów po deszczu.


RE: Czy gwiazdeczki instagrama nie mają za łatwo? - DC1 - 18-09-2017 14:48

Autor tematu łączy w sobie ignorancję i tak skrajnie stereotypowe myślenie, że nie wiem co powiedzieć.
Skoro intagramerki mają tak łatwo w życiu to też taką zostań. Jeszcze napisz, że piłkarzom nie należą się ich zarobki, bo kopnąć piłkę to każdy potrafi, heh.


RE: Czy gwiazdeczki instagrama nie mają za łatwo? - Mariuszeek - 18-09-2017 15:51

W Polsce na Instagramie ciężko o dobre zarobki, możesz dostać jakaś koszulkę za darmo zamiast wydać na nią 40 zł, ale nie licz na tysiące za jeden post Big Grin


Bycie internetową gwiazdką - Soplica - 21-09-2017 00:30

Witam chciałbym z wami pomówić o gwiazdach internetu. Jak wiadomo w czasach kiedy youtube i social media są bardzo popularne sporo ich się wybija w internecie. Początki co prawda są ciężkie, ale po "wybiciu się" idzie z górki no chyba, że znudzisz się swoim "fanom". Wiadomo kobiety mają łatwiej bo jeśli mają wygląd i dobrą figurę mogą świecić tyłkiem w internecie i brać za to nie mały hajs. Ostatnio uwagę moją przykuła Allesandra Szabat, ona chyba wszędzie wystawi swoją dupę i cycki gdzie jest hajs - Trochę to smutne, chociaż od dawna już się tak kasę robi. Tylko, że wcześniej były to gwiazdy telewizji naprzykład, a teraz każdy plastik może od zera się wybić.

Pieniądze są niemałe to nie pewno, więc mam do was takie pytanie. Czy wy, gdybyście mieli zostać gwiazdką internetową i świecić swoim wizerunkiem skorzystalibyście? - Czy lepiej być wolnym człowiekiem i czerpać z innych pieniążki?

Ja szczerze mówiąc nie wiem, ale jakbym miał już być jakąś tam gwiazdą youtube'a to nie robiłbym tego na taką skalę, bo trochę nie mam takiego charakterku by pod publikę pewne rzeczy robić. Ale pamiętajmy, że na takim youtube są też ambitne kanały niekonieczne pod jak największy hajs nastawione.


RE: Bycie internetową gwiazdką - Dante_/ - 21-09-2017 01:22

Imho bycie gwiazdą z "widownią" dojrzałą, a taką jaką ma np. Isamy, Blow, Rezi, etc. to jest duża różnica, ponieważ starsze osoby POWINNY rozumieć co to znaczy prywatność, więc bycie gwiazdą z dojrzałą widownią raczej, aż tak dużo by się nie różniła od bycia "normalną" osobą. Dla przykładu z dojrzałą widownią mogę podać streamer'ów: Nervarien, Jankos, Kubon, Nzq, DjSmierć, ich widownia ( z tego co można dowiedzieć się od nich na stream'ach ) szanuje ich prywatność, jedynie co to jest czas na "spotkania" na różnych event'ach.

Podsumowując, gdybym miał możliwość "świecenia" swoim wizerunkiem i zarabiać przy tym pieniądze ( małym nakładem pracy; nagrywanie-> montaż / stream'owanie ) z których można się dobrze utrzymać to bym "wchodził w to".


RE: Bycie internetową gwiazdką - wrzochal11 - 21-09-2017 08:48

Panie kolego Soplica, widzę że lubisz analizować różne zagadnienia Smile
Ja widzę, to tak. Skoro jest popyt na pewne rzeczy, to i jest i jego podaż. Nie mi oceniać zachowania innych ludzi w sieci. Bo też winne są obie strony i "odbiorcy" i "nadawcy", bo np. skoro są ludzie którzy chcą słuchać bajek, że można zarobić nic nie robiąc.. to są i bajkopisarze. itd.
Teraz pytanie, czy ktoś udaje kogoś innego tylko po to żeby uzyskać jakieś dobra materialne. Czy ktoś jest sobą i to co robi jest zgodne z jego przekonaniami.. i dzięki temu też zarabia?

W takich tradycyjnych pracach często też "udostępniamy" swój wizerunek. Pracujesz w sklepie, jesteś zanany dla lokalnej społeczności.


RE: Bycie internetową gwiazdką - rachman - 21-09-2017 18:17

Cytat:Czy wy, gdybyście mieli zostać gwiazdką internetową i świecić swoim wizerunkiem skorzystalibyście?
Nie.
Gwiazdą można być ale nie że wystarczy być rozpoznawalnym by być gwiazdą. Jak to ująłeś że dupę pokazać i już gwiazda? Robienie z siebie debila to już gwiazdorstwo? Kiedyś bycie gwiazdą wyznaczało jakiś poziom - człowiek coś potrafił, miał talent - to co opisujesz opiera się raczej na samej sławie. Wg mnie mylisz pojęcia po prostu - gwiazdorstwo a bycie celebrytą czy zwykłą kur... medialną to różne definicje Wink
Osobiście nawet prawdziwą gwiazdą być bym nie chciał. (Tak, wiem co piszę bo miałem pewien epizod w życiu i wiem co to być rozpoznawalnym).

Cytat:Czy lepiej być wolnym człowiekiem i czerpać z innych pieniążki?
Co kto lubi. Ja wolę być wolny, ktoś inny woli dupę pokazywać, albo skakać do szamba Wink


RE: Bycie internetową gwiazdką - Soplica - 21-09-2017 19:04

(21-09-2017 08:48)wrzochal11 napisał(a):  Panie kolego Soplica, widzę że lubisz analizować różne zagadnienia Smile

Wiesz lubię poznawać opinię innych ;p - Wiem, że ostatnio dużo tematów pojawia się ode mnie na forum, ale lubię trochę posłuchać inteligentniejszych od siebie Smile