Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy gwiazdeczki instagrama nie mają za łatwo? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Czy gwiazdeczki instagrama nie mają za łatwo? (/Temat-Czy-gwiazdeczki-instagrama-nie-maja-za-latwo-150831)

Strony: 1 2


Czy gwiazdeczki instagrama nie mają za łatwo? - Soplica - 14-09-2017 21:17

Witam, ostatnio czytałem o pewnych siostrach bukowskich, które wybiły się na instagramie metodą polegająca na tym, że dawały follow'a jakiejś osobie, a taa z ciekawości ich też zaobserwowała. Zdaję mi się, że dalej dużo "za dużo" księżniczek tak robi. Nie wiem jak to jest z zarobkami na instagramie, ale ponoć mając te kilkadziesiąt tysięcy follow'ów można nieźle już zarabiać. Za 10 lat braknie już kobiet, które będą potrafiły ugotować dobry obiad bo każdy połapie się, że można się opierd*lać wrzucając zdjęcia na insta i dobrze zarabiać ;p

https://www.instagram.com/p/BZBIXgOBIl1/?hl=pl&taken-by=_squat_blonde_

No zobaczcie na tą typiarę, na każdym zdjęciu wypina dupsko. I potem kobiety się dziwią czemu mężczyźni mówią, że nadają się tylko do jednego hehe


RE: Czy gwiazdeczki instagrama nie mają za łatwo? - rachman - 14-09-2017 21:24

To chyba wybierają takich userów którzy mają mało followów. Przecież jak ktoś ma dziennie ich sporo to każdego nie sprawdza a tym bardziej nie włącza obserwacji ? Ciekawe.
Za 10 lat powiadasz braknie... Jestem już leciwy ale z relacji młodszych wnioskuję że już jest za dużo takowych kobiet...


RE: Czy gwiazdeczki instagrama nie mają za łatwo? - Soplica - 14-09-2017 21:26

(14-09-2017 21:24)rachman napisał(a):  To chyba wybierają takich userów którzy mają mało followów. Przecież jak ktoś ma dziennie ich sporo to każdego nie sprawdza a tym bardziej nie włącza obserwacji ? Ciekawe.
Za 10 lat powiadasz braknie... Jestem już leciwy ale z relacji młodszych wnioskuję że już jest za dużo takowych kobiet...

No tak wiadomo, że najlepsza metoda to obserwowanie mało popularnych userów. No chyba nie będą obserwowały anny lewandowskiej, dody, anji rubik i będą miały nadzieję na odwzajemniony follow ;p


RE: Czy gwiazdeczki instagrama nie mają za łatwo? - Hoolig4n - 14-09-2017 21:37

Sprawą kluczową w działaniu na instagramie jest dobór odpowiednich hasztagów. Spójrz tylko, ile ta urocza Pani, której profil podlinkowałeś w swoim poście ma ich pod tym zdjęciem. Nie jest to jej jedyne zdjęcie posiadające masę hasztagów. Pokaż mi profil blondynki z ładnymi kształtami, półnagimi zdjęciami, tyloma hasztagami, który ma mało follow Big Grin
Równie dobrze to może być profil faceta, który ma zdjęcia takiej laski i zarabia sobie hajs..


RE: Czy gwiazdeczki instagrama nie mają za łatwo? - Soplica - 14-09-2017 21:51

(14-09-2017 21:37)Hoolig4n napisał(a):  Sprawą kluczową w działaniu na instagramie jest dobór odpowiednich hasztagów. Spójrz tylko, ile ta urocza Pani, której profil podlinkowałeś w swoim poście ma ich pod tym zdjęciem. Nie jest to jej jedyne zdjęcie posiadające masę hasztagów. Pokaż mi profil blondynki z ładnymi kształtami, półnagimi zdjęciami, tyloma hasztagami, który ma mało follow Big Grin
Równie dobrze to może być profil faceta, który ma zdjęcia takiej laski i zarabia sobie hajs..

Można zarabiać na instagramie na nie swoim contencie? - Marki przypadkiem nie weryfikują z kim współpracują?


RE: Czy gwiazdeczki instagrama nie mają za łatwo? - Bartezx1997 - 14-09-2017 22:18

@up oczywiście, że weryfikują


RE: Czy gwiazdeczki instagrama nie mają za łatwo? - Hoolig4n - 15-09-2017 19:01

to zależy co promujesz Smile


RE: Czy gwiazdeczki instagrama nie mają za łatwo? - Klin - 15-09-2017 19:58

(15-09-2017 19:01)Hoolig4n napisał(a):  to zależy co promujesz Smile

j/w

Wcale nie musisz byc pustakiem z dobra dupa zeby kosic z insta $$$


Czy gwiazdeczki instagrama nie mają za łatwo? - tomek7912 - 15-09-2017 21:22

Na czym oni tam zarabiają?


RE: Czy gwiazdeczki instagrama nie mają za łatwo? - Soplica - 15-09-2017 21:59

(15-09-2017 21:22)tomek7912 napisał(a):  Na czym oni tam zarabiają?

Zarabiają jako influencerzy z tego co wyczytałem. Robią sobie zdjęcia przebierając się w ciuchy w jakiejś marki i mogą nawet za post sponsorowany zgarnąć parę tysięcy. Takie zarobki tyczą się co prawda ludzi z dużą widownią, ale od 10 tysięcy followersów już chyba idzie dobrze na tym zarabiać. W necie wyczytałem, żer Kuba Wojewódzki za post sponsorowany może zgarniać pół miliona.