Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Feromony ktoś używał w związku? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Feromony ktoś używał w związku? (/Temat-Feromony-ktos-uzywal-w-zwiazku-150812)

Strony: 1 2


Feromony ktoś używał w związku? - aero2 - 14-09-2017 10:26

Witam.

Czy ktoś używał feromonów na kobiecie mężczyźnie i może polecić markę model produktu?

Chciałbym sprawić ten prezent przyjaciółce by była bardziej pociągająca dla swojego męża.


RE: Feromony ktoś używał w związku? - twardy - 14-09-2017 10:37

Niech sie dokladnie umyje, zadba o siebie, zalozy ponczochy a nie sie bedzie jakims gownem psikac Xpokerface


RE: Feromony ktoś używał w związku? - aero2 - 14-09-2017 10:45

@[twardy]
Testowałeś w ogóle, że tak mówisz? Te rzeczy co mówisz robi dawno, ale już są mało skuteczne.Sad


RE: Feromony ktoś używał w związku? - Zythus - 14-09-2017 10:47

Marketing głównie. Zapach jak zapach, nic specjalnego.


RE: Feromony ktoś używał w związku? - pekulski104 - 14-09-2017 10:47

HTZ


RE: Feromony ktoś używał w związku? - twardy - 14-09-2017 10:51

To moze mu po prostu zbrzydla Lol Bywa i tak czasami. W takim przypadku feromony moga dac tyle co modlitwa.


RE: Feromony ktoś używał w związku? - aero2 - 14-09-2017 11:06

Myślę o Love&Desire a czy zadziała coś to już inna bajka liczy się sam fakt że chciałem pomóc.Wink


RE: Feromony ktoś używał w związku? - fusek - 14-09-2017 11:27

Przyjaciolce? Lol. Jestes tym mezem czy ta przyjaciolkq!Big Grin


RE: Feromony ktoś używał w związku? - Leśniczy - 14-09-2017 11:33

Aero zaczął dorabiać w marketingu szeptanym Lol


RE: Feromony ktoś używał w związku? - aero2 - 14-09-2017 11:40

@[fusek]
To przyjaciółce nie można pomóc w intymnych sprawach? Od razu trzeba ją Sex ? Xpokerface
@[Leśniczy]
Nic z tego nie mam, podałem tylko przykład, zawsze mogę usunąć, jak cię to razi w oczy.Smile

Jak ktoś chce się podzielić opinią na ten temat to zapraszam do dyskusji chętnie wysłucham.