Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog, jak zarabiacie? Real content + pozycjonowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Blog, jak zarabiacie? Real content + pozycjonowanie (/Temat-Blog-jak-zarabiacie-Real-content-pozycjonowanie-150807)



Blog, jak zarabiacie? Real content + pozycjonowanie - moskou - 13-09-2017 23:52

Witam, mam takie małe pytanie odnośnie zarabiania na blogu. W planach mam blog, real content, taki mój, ale nie będę oczywiście opisywał swojego życia czy coś, tylko wrzucał konkretne posty w służbie i niesieniu pomocy ludności Polski. I teraz konkretnie pijąc do pytania. Czy ktoś z was ma taki właśnie blog i jak go spienięża. Poza Ad sense, linkach z prowizjami do amazona czy aliexpress. Czy istnieją np. jakieś programy zarobkowe odnośnie postów, czy można linkować coś w hiperłączach i zbierać za to pieniądz? Chciałbym również napomknąć, że zarabianie jest celem mocno drugofalowym, po pokonaniu już barier dotyczących SEO i pozycjonowania z czym będę bawił się już niedługo i swoją drogą, czy polecacie jakieś książki lub konkretne strony szerzące wiedzę i pomagające w pozycjonowaniu?


RE: Blog, jak zarabiacie? Real content + pozycjonowanie - mysc - 15-09-2017 17:41

Możesz doprecyzować tematykę? Służba i niesienie pomocy ludności Polski... ale pomocy z czym?


RE: Blog, jak zarabiacie? Real content + pozycjonowanie - rachman - 15-09-2017 20:47

Cytat:służbie i niesieniu pomocy ludności Polski
Grupa wyznawców Jehowy, Straż Pożarna, jakaś Fundacja czy o co biega Rolleyes
Opisz tematykę w inny sposób bo zbyt ogólnie to ująłeś. Wszystko prawie pod to podpiąć można... nawet firmy pożyczkowe beka

Są programy - ale nie kojarzę konkretnych firm bo nie używam tego od lat - które dają Ci skrypcik, podpinasz na stronę a on zamienia pewne wybrane słowa kluczowe na linki (lub reklama w "dymku", coś jak title) - jak ktoś kliknie i przejdzie na stronę to albo za klik masz grosze albo za np. zakup/lead.


RE: Blog, jak zarabiacie? Real content + pozycjonowanie - mysc - 16-09-2017 10:56

(15-09-2017 20:47)rachman napisał(a):  Są programy - ale nie kojarzę konkretnych firm bo nie używam tego od lat - które dają Ci skrypcik, podpinasz na stronę a on zamienia pewne wybrane słowa kluczowe na linki (lub reklama w "dymku", coś jak title) - jak ktoś kliknie i przejdzie na stronę to albo za klik masz grosze albo za np. zakup/lead.

Adkontekst na przykład, działa nawet na ZC - jeśli ma się wyłączonego adblocka Smile


RE: Blog, jak zarabiacie? Real content + pozycjonowanie - rachman - 18-09-2017 20:20

Cytat:Adkontekst na przykład, działa nawet na ZC - jeśli ma się wyłączonego adblocka
O tototo Smile Takie triko miałem na myśli ale zapomniałem że ZC ma to wdrożone.


RE: Blog, jak zarabiacie? Real content + pozycjonowanie - code666 - 19-09-2017 13:46

Można też przemyśleć płatne poradniki, ebooki itp., kiedy już osiągniesz ruch stałych fanów na blogu Wink Pozycjonowanie na własną rękę wymaga sporej wiedzy, ale dzięki temu opanujesz temat SEO - jeśli już, to warto lecieć ze wszystkimi tutorialami na temat pozycjonowania np. w google pozycjonowanie stron www i 2/3 pierwsze strony włączasz, zapisujesz najważniejsze porady i później to wykorzystujesz, tworząc stronę.