Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ja przelew Ty Paypal 100 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Ja przelew Ty Paypal 100 zł (/Temat-Ja-przelew-Ty-Paypal-100-zl-150804)



Ja przelew Ty Paypal 100 zł - Densi - 13-09-2017 20:48

Witam. Szukam osoby która zrobi mi przelew na paypala gdyż sam nie posiadam tam konta. Operacja ma wyglądać tak, ze Ty robisz przelew na paypal jeśli dojdzie to ja wtedy oddaje Ci kasę przelewem. Nie wysyłam pierwszy. Szukam osób ze sporym stażem na których można polegać. Sam nie jestem ioszustem i liczę na to z drugiej strony. Proszę pisac do mnie na PW.


RE: Ja przelew Ty Paypal 100 zł - Ando - 13-09-2017 21:07

100 postów = 0 wiarygodności.
Jeśli zdecydujesz się zrobić przelew pierwszy, wal na priv.


RE: Ja przelew Ty Paypal 100 zł - Densi - 17-09-2017 12:48

Wiem, że mam mało postów ale nie jestem oszustem


RE: Ja przelew Ty Paypal 100 zł - PwqTG - 17-09-2017 13:29

Pozwolę się włączyć do dyskusji.
Skoro nie jesteś oszustem, to masz obowiązek wręcz wysłać pierwszy pieniądze osobie, która posiada 6x więcej postów na forum oraz 290 więcej punktów reputacji.

Inaczej nie licz na to, że ktoś "ze sporym stażem" - większym, będzie łaskawie Ci ufał.


RE: Ja przelew Ty Paypal 100 zł - bastereczek - 21-09-2017 06:51

Witam! Moze ktos podpowie jak pozbyc sie pieniedzy na paypal. mam eur i gbp. nie chce tracic pieniedzy na przewalutowaniu na paypalu


Ja przelew Ty Paypal 100 zł - Hybrid1990 - 28-12-2017 12:19

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.