Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Snapchat - damy radę 10k dziennie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Snapchat - damy radę 10k dziennie? (/Temat-Snapchat-damy-rade-10k-dziennie-150761)

Strony: 1 2 3


Snapchat - damy radę 10k dziennie? - Krashai - 11-09-2017 19:59

Siema! Znacie mnie nie od dziś więc przedstawiać się nie będę xD.

A więc do rzeczy! Ostatnimi czasy zauważyłem że snapchat jest chyba najlepszą aplikacją pod promowanie czysto mobile contentu. Snapchat nie ucina zasięgu co jest kolejnym plusem. Następny plus jest taki że można dodać link bezpośrednio w my story. Nie wiem jeszcze jak to później zmonetyzowac niestety, może wy macie jakieś pomysły? Ogólnie rzecz biorąc promowanie na snapie jest 100 razy łatwiejsze niż na instagramie więc myślę że te 10 tysięcy osób oglądających moje my story do końca roku to nie będzie problem.

Na chwilę obecną promuje od 2 dni i już moje snapy są wyświetlane przez 100 osób w ciągu 24h. Zobaczymy jak będzie dalej xD

[Obrazek: Screenshot_2017-09-11-20-42-39_2.jpg]

Jak interesujesz taka tematyka to zapraszam do obserwowania I udzielania się w temacie! Postaram się jak najczęściej coś aktualizować.


RE: Snapchat - damy radę 10k dziennie? - Snaggy - 11-09-2017 20:16

Super, a jak wygląda konto co tam wrzucasz zdjecia jakiejś laski? I target tylko polska?

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: Snapchat - damy radę 10k dziennie? - Lanserek - 11-09-2017 20:21

@[Krashai]

https://www.blackhatworld.com/seo/earn-10-to-100-daily-with-snapchat-cpa.968105/


RE: Snapchat - damy radę 10k dziennie? - Dante_/ - 11-09-2017 20:26

Najlepszy sposób na zmonetyzowanie ruchu mobilnego to OGads. Możesz stworzyć własny Content Locker albo skorzystać z ich Landing Page'y ( mają 3 pod SnapChat'a ). Stawki są przeróżne, ponieważ możesz ustawić: app instal ( zainstalowanie normalną aplikację/grę z sklepu android albo iOS, stawka zależy oczywiście od rodzaju aplikacji, ale jedynie co osoba musi zrobić to pobrać aplikację/grę i otworzyć ją na minimum 30 sekund ), email submit, pin submit i przeróżne PPA.

Nie ukrywam, że pod napis OGads wrzuciłem reflink bo było by miło dla mnie gdybyś z niego skorzystał.


RE: Snapchat - damy radę 10k dziennie? - Krashai - 11-09-2017 20:42

Snaggy target tylko polska na chwilę obecną. Snap jest prywatny xD

Lanserek dzięki poczytam!

Dante też myślałem o ogads ale czy to nie wiąże się z ryzykiem bana? Musisz mi wybaczyć ale działam już dość dlugo na ogads, jak da się konto przypiąć to mogę bez problemu.

Dostałem od jednej osoby duże PROMO przed chwilą i dodało mnie aż 40 osób i ciągle dodają Big Grin


RE: Snapchat - damy radę 10k dziennie? - Dante_/ - 11-09-2017 21:00

(11-09-2017 20:42)Krashai napisał(a):  Snaggy target tylko polska na chwilę obecną. Snap jest prywatny xD

Lanserek dzięki poczytam!

Dante też myślałem o ogads ale czy to nie wiąże się z ryzykiem bana? Musisz mi wybaczyć ale działam już dość dlugo na ogads, jak da się konto przypiąć to mogę bez problemu.

Dostałem od jednej osoby duże PROMO przed chwilą i dodało mnie aż 40 osób i ciągle dodają Big Grin

Jeżeli target pod polske to trochę słabiej z OGads, ponieważ nie ma aż tak dużo ofert pod polske, chyba że PIN submity ( oczywiście co jakiś czas są dodawane oferty i kasowane, lecz na polske nie ma zazwyczaj aż tak dużo ofert ).

Ewentualnie, możesz wykorzystać po prostu serwisy z sub sms pod programy ero.

A co do bana to chodzi Tobie o OGads czy SnapChat? Jeżeli SnapChat to bana nie powinno być, ponieważ jest pełno bardzo popularnych profili, które zarabiają na ruchu z USA pod ViceOffers ( erotyczne programy PPA = nawet 20$ prowizji ). A jak byś chciał skorzystać z ViceOffers ale pod polske raczej słabo by konwertowało, ale jakbyś chciał chociaż sprawdzić to napisz na skype do Ben'a z OGads, ponieważ jego znajomy jest współwłaścicielem ViceOffers.

@Edit
Teraz zwróciłem uwagę, że nie pisałeś o tematyce, a ja narzuciłem erotykę po tym jak zobaczyłem temat na BHW.


RE: Snapchat - damy radę 10k dziennie? - KontrolC - 11-09-2017 21:08

Jaka tematyka? Wink


RE: Snapchat - damy radę 10k dziennie? - Krashai - 11-09-2017 21:15

Dante Ale w ogads są też przecież ppi pod Polskę xD. A w ero nie chce się bawić xD. Chce z tego profilu zrobić taki profil do zarobku pasywnego i dłuższego. Przecież mając te 10k wyświetleń pod snapem można zarobic dość dużo i ciągle xD.

KontrolC Na chwilę obecną jest tematyka ogólna xD


RE: Snapchat - damy radę 10k dziennie? - Dante_/ - 11-09-2017 21:26

(11-09-2017 21:15)Krashai napisał(a):  Dante Ale w ogads są też przecież ppi pod Polskę xD. A w ero nie chce się bawić xD. Chce z tego profilu zrobić taki profil do zarobku pasywnego i dłuższego. Przecież mając te 10k wyświetleń pod snapem można zarobic dość dużo i ciągle xD.

KontrolC Na chwilę obecną jest tematyka ogólna xD

Są, ale zobacz jak "dużo" https://members.ogads.com/offers.php
Jest teoretycznie jedno PPI ( zainstaluj i otwórz na 30 sekund i masz marne 0,18$ ), a dwa ( Lords Mobile ) kolejne to ktoś musi pograć trochę i dobić do 5 poziomu postaci ( nie wiem jak to długo zajmuje, ale na pewno więcej niż 30 sekund ).

Zazwyczaj na Polskę nie ma dużo ofert, ponieważ po prostu nie obchodzi "firm" Polska jako kraj do gier, ponieważ wiadome jest, że Polscy gracze nie będą aż tak dużo kupować pakietów w grze ( jeżeli w ogóle ktoś kupi ), niż w USA albo w przypadku reklam w grze no to więcej dana firma zarobi na reklamach dla ludzi USA, niż na Polsce.

Trochę chaotycznie, ale powinieneś zrozumieć Smile


RE: Snapchat - damy radę 10k dziennie? - Krashai - 12-09-2017 20:43

Wszystko zrozumiałem Dante xD
Dziś trochę ludzi mnie dodało (około 60), ja sam dodałem około 20 xD. Cały czas tylko promuje bez żadnego zarabiania. Na chwilę obecną 7k punktów a wyświetlenia wyglądają tak :

[Obrazek: Screenshot_2017-09-12-19-11-48_2.jpg]

Więc działamy dalej!