Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Niewidoczne posty a brak blokady - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Niewidoczne posty a brak blokady (/Temat-Niewidoczne-posty-a-brak-blokady-150733)



Niewidoczne posty a brak blokady - Soplica - 10-09-2017 20:39

Witam, od czasu do czasu na moim fejk koncie udostępniam posty z moich fanpage'y w grupach tematycznych i w niektórych ludzie reagują na post, lajkują itp a w niektórych mimo, że grupa jest duża tak jakby nikt tych postów nie zauważa. Widzę to po tym, że na fanpejdżu widnieje np liczba "Odbiorcy 6" to na pewno ten post nie został zauważony przez nikogo w 100 tysięcznej grupie. Nie wiem czy facebook czasami daję mi blokadę jakoś, ukrywa mi posty i nie informuję mnie o tym czy co? - Czasami wyskakuję nad postem, że ten post wygląda jak spam i mam do wyboru opcje "to nie spam" i "zabezpiecz konto", ale nie w tym rzecz bo ostatnio bardzo mało publikuję posty, ale no w niektórych grupach zero reakcji :S


RE: Niewidoczne posty a brak blokady - twardy - 10-09-2017 20:49

Moze shadow ban po prostu? Mozesz dodawac psoty ale nikt ich nie zobaczy Lol


RE: Niewidoczne posty a brak blokady - Soplica - 10-09-2017 21:39

(10-09-2017 20:49)twardy napisał(a):  Moze shadow ban po prostu? Mozesz dodawac psoty ale nikt ich nie zobaczy Lol

Bez kitu jakby to był jakiś shadowban, ale w niektórych grupach te posty są widoczne dla wszystkich. Ja nie wiem o co tu chodzi xD