Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak poprawnie wykorzystać moc zaplecza? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Jak poprawnie wykorzystać moc zaplecza? (/Temat-Jak-poprawnie-wykorzystac-moc-zaplecza-150730)



Jak poprawnie wykorzystać moc zaplecza? - paweuq - 10-09-2017 17:56

Witajcie

Mam taki mały a może i trochę większy problem. otóż jak zacząłem tworzyć mój "projekt pod suby Xpokerface" nie wiedziałem jak tworzyć zaplecza (teraz też nie wiele wiem Tongue ) Więc tak, zacząłem pozycjonować trochę według poradnika vasakiego trochę sam coś kombinowałem. I gdy postanowiłem tworzyć zaplecze na darmowych platformach zacząłem je tworzyć pod takie same frazy jak money site i teraz jest taki problem, że blogi z zaplecza na darmowych platformach ze śmieciową treścią są wyżej niż moja MS (nawet zdarzają się w TOP10) :/ I pytanie do was, cóż mogę teraz począć w takiej sytucji?


RE: Jak poprawnie wykorzystać moc zaplecza? - master4 - 03-10-2017 20:31

A zaplecze tworzyłeś wg jakiegoś schematu? Czy linkujesz z zaplecza swoją money site? Masz w sumie dwa wyjścia przekierowanie 301 po którym teoretycznie MS, powinna wskoczyć w miejsce zaplecza( aczkolwiek nie przekazuje 100% mocy) albo linkować ( mocnymi anchorami). Tylko nagle 20-50 przekierowań nie rób, rozłóż w czasie. Możliwa jest tez sytuacja, że nowe strony/ blogi dostają na początku kopa i niedługo wszystko się unormuje.