Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile postów dziennie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Ile postów dziennie? (/Temat-Ile-postow-dziennie-150723)

Strony: 1 2


Ile postów dziennie? - khryme - 10-09-2017 12:45

Mam bloga z fake contentem, staż domeny 8 miesięcy.
Ile postów dziennie mogę pisać, by nie wylecieć z indeksu? Aktualnie piszę po dwa dziennie.


RE: Ile postów dziennie? - paweuq - 10-09-2017 17:06

Ja kiedyś przez jakiś czas dodawałem po 5-8/dziennie i nic się złego nie działo, również fake content Big Grin


RE: Ile postów dziennie? - Snaggy - 10-09-2017 18:32

Zadbaj o regularność, ale pisz jakościowe i unikalne posty ze zdjęciami itp. Lepiej żebyś wrzucił 2 kozak posty niż 8 słabej jakości. Smile

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: Ile postów dziennie? - Zawik - 10-09-2017 18:52

Pisz ile chcesz. Domena już trochę ma, więc o linki też bym się nie obawiał. Tylko wiesz, nie dodaj na początku z 1k Big Grin


RE: Ile postów dziennie? - Hajmus - 11-09-2017 11:09

Tyle, ile "normalny" użytkownik internetu byłby w stanie w ciągu dnia napisać i dodać Wink


RE: Ile postów dziennie? - Nemek - 11-09-2017 11:45

Raczej ilość tutaj dużej roli nie gra. Najważniejsza jest ciągłość wrzucania wpisów oraz tak jak poprzednicy napisali, jakość tych wpisów.


RE: Ile postów dziennie? - HajsMotywatory - 11-09-2017 16:32

Tak jak opisuję w dzienniku:
http://zarabiam.com/Temat-Milion-przed-trzydziestka-140194

Dziennie na mojej stronie generuje się 14tys postów i 200tys komentarzy od samego początku istnienia. Jeśli są tylko dobrej jakości, długie, w miarę unikalne to nie powinno to zaszkodzić stronie, a wręcz przeciwnie może bardzo pomóc.


RE: Ile postów dziennie? - rachman - 11-09-2017 16:49

Jakby ilość nie spamowych tekstów miała szkodzić to wszelkie serwisy informacyjne by padły więc zamieszczaj ile chcesz byle nie było to spamowisko Wink


RE: Ile postów dziennie? - trybulski - 11-10-2017 11:24

Dokładnie jest tak, jak mówi przedmówca/sprawdzone w praktyce


RE: Ile postów dziennie? - moniqe - 27-10-2017 12:07

Myślę że od 3 do 6 , spokojnie może starczyć Smile