Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
freebitco.in - automatyczne zbieranie BTC [wtyczka] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: freebitco.in - automatyczne zbieranie BTC [wtyczka] (/Temat-freebitco-in-automatyczne-zbieranie-BTC-wtyczka-150695)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


freebitco.in - automatyczne zbieranie BTC [wtyczka] - kartibartis - 09-09-2017 09:20

Jestem autorem wtyczki do chrome która automatycznie przepisuję captche (ok 40% trafień jest prawidłowa) następnie klika guzik "rool" i losuje darmowe BTC.
W ciągu dobry jest w stanie 23 razy wylosować darmowe BTC.

Warunki zdobycia wtyczki:
- opcja dla osób które mają komputer włączony 24h/7
- licencja pozwala na używanie tej wtyczki tylko i wyłącznie po zapisaniu się z mojego reflinka którego podam zainteresowanym
- nieaktywne osoby będą usuwane z licencji
- kod wtyczki jest otwarty więc niczego złego waszym komputerom nie grozi

W planach na przyszłość jak będzie zainteresowanie:
- automatyczne wykorzystanie rewards point na zasadzie zbierania dodatkowych puków aż uzbiera się na "free BTC 1000% BONUS" oraz jednocześnie "REWARD POINTS BONUS" które w nieskończoność będą generować reward punkty.
- ulepszania zwiększania czytelności captch'y

Mogę podesłać filmik obrazujący działanie Huh

Instrukcja do uzyskania wtyczki:

1. rejestrujecie się mojego refa: https://freebitco.in/?r=2661502
2. Potwierdzacie adres email wysłany przez freebitco.in
3. Wykonujecie pierwszy „Rool” abym widział Cię w moich poleconych.
4. Podajecie mi Numer użytkownika oraz adres portfela abym zidentyfikował was w moich poleconych oraz mógł wygenerować licencję
Dane potrzebne: https://www.dropbox.com/s/5bshpl7lm8103zg/screen_d234b.png?dl=0
5. Wysyłacie mi swój adres email na który udostępnię link do wtyczki z Marketu Chrome

Instalacja wtyczki:

1. pobieracie wtyczkę
2. podajecie licencję w ustawieniach
3. czekacie na capche i po ok 2 minutach zacznie się sama przepisywać
4. zostawiacie komputer na 24/7 i cieszycie się darmowym satoshi :-)


RE: freebitco.in - automatyczne zbieranie BTC [wtyczka] - mcraft - 09-09-2017 14:00

Jestem zainteresowany wal priv i tak mam odpalonego lapka to niech cyka.
Jako że będę poleconym to jeśli będę też polecał oferujesz jakieś licencje dla refów niższego stopnia?


RE: freebitco.in - automatyczne zbieranie BTC [wtyczka] - giziaaaa - 09-09-2017 14:34

Również jestem zainteresowany, laptop chodzi 24h więc można to jakoś wykorzystać


RE: freebitco.in - automatyczne zbieranie BTC [wtyczka] - peeny - 09-09-2017 16:15

wtyczka działa , sathosi same wpadają na konto polecam usługi tego pana Wink


RE: freebitco.in - automatyczne zbieranie BTC [wtyczka] - Maro - 09-09-2017 16:30

PW napisane zobaczymy


RE: freebitco.in - automatyczne zbieranie BTC [wtyczka] - kartibartis - 09-09-2017 19:30

(09-09-2017 14:00)mcraft napisał(a):  Jestem zainteresowany wal priv i tak mam odpalonego lapka to niech cyka.
Napisałem PW z instrukcją.


(09-09-2017 14:00)mcraft napisał(a):  Jestem zainteresowany wal priv i tak mam odpalonego lapka to niech cyka.
Niestety ten system nie daje nic z poleceń niższego stopnia tylko pierwsze polecenie działa.


(09-09-2017 14:34)giziaaaa napisał(a):  Również jestem zainteresowany, laptop chodzi 24h więc można to jakoś wykorzystać

Napisałem PW z instrukcją.

(09-09-2017 16:30)Maro napisał(a):  PW napisane zobaczymy
Napisałem PW z instrukcją.


RE: freebitco.in - automatyczne zbieranie BTC [wtyczka] - banipunz - 09-09-2017 19:47

Poprosze informacje na PW Smile


RE: freebitco.in - automatyczne zbieranie BTC [wtyczka] - kartibartis - 09-09-2017 19:55

(09-09-2017 19:47)banipunz napisał(a):  Poprosze informacje na PW Smile
Poszło na PW


RE: freebitco.in - automatyczne zbieranie BTC [wtyczka] - Cybiak - 09-09-2017 20:24

pw proszę Smile


RE: freebitco.in - automatyczne zbieranie BTC [wtyczka] - kartibartis - 09-09-2017 20:43

(09-09-2017 20:24)Cybiak napisał(a):  pw proszę Smile
Nie mogę do Ciebie wysłać wiadomości bo dostaję takie coś:
Użytkownik Cybiak, do którego chcesz wysłać PW, przekroczył limit prywatnych wiadomości - wiadomość nie może zostać teraz wysłana.

Wysłałem Ci informację mailem.