Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam programu do fake transmisji na Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Szukam programu do fake transmisji na Facebook (/Temat-Szukam-programu-do-fake-transmisji-na-Facebook-150673)

Strony: 1 2


Szukam programu do fake transmisji na Facebook - aero2 - 08-09-2017 00:17

Witam.

Szukam programu do fake transmisji na Facebook.

OBS próbowałem i pokazuje się tylko czarny ekran.


RE: Szukam programu do fake transmisji na Facebook - Lujeq - 08-09-2017 02:04

ManyCam? Wydaje mi się że powinno dać radę ale nie próbowałem, polecam sprawdzić Big Grin


RE: Szukam programu do fake transmisji na Facebook - aero2 - 08-09-2017 09:09

@[Lujeq]

No dobrze gadasz ManyCam Pro tylko skąd wziąć działającą scrakowaną wersję bez znaku wodnego bo większość jest oszukana.

A może ktoś jakiś inny program poleci który podmieni obraz z kamerki w transmisji na Facebook?


RE: Szukam programu do fake transmisji na Facebook - CashBuzz.org - 08-09-2017 09:14

Z jakiego urzadzenia chcesz prowadzic transmisje? Konto prywatne czy fanpage?


RE: Szukam programu do fake transmisji na Facebook - aero2 - 08-09-2017 10:01

@[CashBuzz.org]

Z laptopa, bez różnicy czy konto prywatne czy fanpage, aby tylko na grupy udostępniać transmisję.


RE: Szukam programu do fake transmisji na Facebook - Lujeq - 08-09-2017 22:32

(08-09-2017 09:09)aero2 napisał(a):  @[Lujeq]

No dobrze gadasz ManyCam Pro tylko skąd wziąć działającą scrakowaną wersję bez znaku wodnego bo większość jest oszukana.

A może ktoś jakiś inny program poleci który podmieni obraz z kamerki w transmisji na Facebook?

Trzymaj, tutaj w .rar wrzuciłem Ci elegancko wersje z której korzystam bez znaku wodnego:
http://uploadfile.pl/pokaz/1204044---ui8e.html

na dole w scr widać jak to wygląda Big Grin
[Obrazek: prosze.png]


RE: Szukam programu do fake transmisji na Facebook - Cromiell - 09-09-2017 10:17

@[aero2]

Możesz też spróbować ze starą wersją ManyCam np. z softpedia. W nich dało się wyłączyć Watermark bez cracka i bez konta.


RE: Szukam programu do fake transmisji na Facebook - LikeAMoneys - 09-09-2017 11:58

@Lujeq - Mi się zainstalowała wersja z znakiem wodnym
@Topic - Może e2eSoft VCam?


RE: Szukam programu do fake transmisji na Facebook - aero2 - 09-09-2017 20:06

Dzięki spróbuje, jak macie coś nowego lekkiego to piszcie, OBS nie działa mi, zacina się i CPU 100%, pomimo dobrego neta.


RE: Szukam programu do fake transmisji na Facebook - Lujeq - 09-09-2017 22:47

(09-09-2017 11:58)LikeAMoneys napisał(a):  @Lujeq - Mi się zainstalowała wersja z znakiem wodnym

pierwsze nie aktualizuj to 6.coś_tam
drugie, wejdz w zakładke text i musisz poprostu odznaczyć opcje "Show ManyCam Logo"