Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Polecaj darmowy wpis do katalogu firm i zarabiaj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Polecaj darmowy wpis do katalogu firm i zarabiaj (/Temat-Polecaj-darmowy-wpis-do-katalogu-firm-i-zarabiaj-150672)



Polecaj darmowy wpis do katalogu firm i zarabiaj - rachman - 07-09-2017 23:12

Polecaj darmową reklamę internetową dla firm w formie bezpłatnego "Wpisu Firmy.net" i zarabiaj. Firma nie ponosi żadnych kosztów – reklama jest zupełnie bezpłatna więc impreza

Za każdą rejestrację otrzymasz 4,50 zł netto. Wystarczy, że przedstawiciel firmy założy konto, wypełniając formularz. To wszystko.

Polecać możesz także inne produkty portalu np. bezpłatne 2-tygodniowe testowanie płatnych pakietów, udział w programie "Firma Przyjazna Internautom", czy dodanie kuponów rabatowych w serwisie z "Okazjami".

Prowizja bezpośrednia: od 1,50 do 18,00 zł
Np. wpisy typu: bezpłatny 2-tygodniowy okres testowy to nawet 18 zł dla Ciebie!
Prowizja partnerska: 5% wysokości zysków partnerów.


Materiały reklamowe:
- Linki partnerskie
- Bannery
- Szablony wiadomości do wysyłki mailingów
- Katalog firm na Twoją stronę


Kiedyś więcej promowałem te produkty - z darmowego wpisu firmy chętnie korzystały, wpadały też inne leady chociaż rzadziej Cool Obecnie skupiam się na czymś innym, produkt nie trudny do polecania więc życzę powodzenia Smile


Zapraszam do rejestracji:
Czysty link: www.firmy.net

Reflink (dziękuję): www.partner.firmy.net


Można podpisać umowę o dzieło przy wypłacie - nie ma więc problemów z rozliczeniem się Wink Wypłata od 200 PLN netto (bez VAT) przelewem na rachunek bankowy.


RE: Polecaj darmowy wpis do katalogu firm i zarabiaj - rachman - 09-03-2018 23:32

up Wink


RE: Polecaj darmowy wpis do katalogu firm i zarabiaj - Xanter98 - 10-03-2018 00:06

Rozumiem, że jeżeli polecam np. sam wpis, a ktoś skorzysta także z okresu testowego to wchodzą obydwie prowizje?


RE: Polecaj darmowy wpis do katalogu firm i zarabiaj - rachman - 10-03-2018 00:36

Szczerze to nie pytałem o to ale wpadają mi prowizje za okresy testowe a ich prawie nie reklamowałem więc prawdopodobnie zlicza.


RE: Polecaj darmowy wpis do katalogu firm i zarabiaj - rachman - 21-09-2018 22:59

Ktoś działa? Wink Mi powoli się zbiera...


RE: Polecaj darmowy wpis do katalogu firm i zarabiaj - rachman - 06-08-2020 23:05

Program zakończony, firma wypłaciła środki.


RE: Polecaj darmowy wpis do katalogu firm i zarabiaj - Hybrid1990 - 07-08-2020 06:18

Na prośbę autora:

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.