Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zły_Szeląg - Negatywna ocena - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Zły_Szeląg - Negatywna ocena (/Temat-Zly-Szelag-Negatywna-ocena-150646)

Strony: 1 2 3


RE: Zły_Szeląg - Negatywna ocena - dirtrx - 08-09-2017 06:21

(07-09-2017 22:10)Zły_Szeląg napisał(a):  
(07-09-2017 15:32)Hybrid1990 napisał(a):  Osoba kupująca od kogoś konto fb, użytkowując je, czy dokonując w nim zmian, powinna liczyć się z tym, że zostanie ono poddane weryfikacji. Żądanie zwrotu pieniędzy, tłumacząc się się tym, że konto było słabej jakości, w takim wypadku nie powinno być brane pod uwagę.
Więc Zły_Szeląg dla powyższej zasady powinieneś zwrócić pieniądze ze sporu dirtrx'owi, oczywiście jeśli odda ci to konto.
Jednakże dobrze by było, abyście pomimo waszych odmiennych zdań, sami doszli do porozumienia w tej sprawie, bo karanie za to Złego Szeląga też nie byłoby do końca w porządku. I właśnie prosiłbym o takie rozwiązanie, czyli dogadanie się, bo kiedyś był już na forum podobny temat, który doczekał się wojenki takiej jak wasza aż na 10 stron.

Jest to jak najbardziej uczciwe rozwiązanie dla obu stron. Ale weź pod uwagę, że sprzedający odebrał mi konto. Zatem nie mam ani konta ani pieniędzy, więc chyba nie jest to dla mnie uczciwe? Big Grin

Konto masz w wiadomosci na priv. A z reszta ty chciales cofać przelew i wgl nawet jak konto bylo aktywne...


RE: Zły_Szeląg - Negatywna ocena - Zły_Szeląg - 08-09-2017 22:19

(08-09-2017 06:21)dirtrx napisał(a):  
(07-09-2017 22:10)Zły_Szeląg napisał(a):  
(07-09-2017 15:32)Hybrid1990 napisał(a):  Osoba kupująca od kogoś konto fb, użytkowując je, czy dokonując w nim zmian, powinna liczyć się z tym, że zostanie ono poddane weryfikacji. Żądanie zwrotu pieniędzy, tłumacząc się się tym, że konto było słabej jakości, w takim wypadku nie powinno być brane pod uwagę.
Więc Zły_Szeląg dla powyższej zasady powinieneś zwrócić pieniądze ze sporu dirtrx'owi, oczywiście jeśli odda ci to konto.
Jednakże dobrze by było, abyście pomimo waszych odmiennych zdań, sami doszli do porozumienia w tej sprawie, bo karanie za to Złego Szeląga też nie byłoby do końca w porządku. I właśnie prosiłbym o takie rozwiązanie, czyli dogadanie się, bo kiedyś był już na forum podobny temat, który doczekał się wojenki takiej jak wasza aż na 10 stron.

Jest to jak najbardziej uczciwe rozwiązanie dla obu stron. Ale weź pod uwagę, że sprzedający odebrał mi konto. Zatem nie mam ani konta ani pieniędzy, więc chyba nie jest to dla mnie uczciwe? Big Grin

Konto masz w wiadomosci na priv. A z reszta ty chciales cofać przelew i wgl nawet jak konto bylo aktywne...

Sam napisałeś, że zabrałeś mi konto i dostało u Ciebie blokadę na dowód, a teraz chcesz mi je oddać? Niestety przyjmę jedynie działające konto Smile


RE: Zły_Szeląg - Negatywna ocena - dirtrx - 09-09-2017 12:30

(08-09-2017 22:19)Zły_Szeląg napisał(a):  
(08-09-2017 06:21)dirtrx napisał(a):  
(07-09-2017 22:10)Zły_Szeląg napisał(a):  
(07-09-2017 15:32)Hybrid1990 napisał(a):  Osoba kupująca od kogoś konto fb, użytkowując je, czy dokonując w nim zmian, powinna liczyć się z tym, że zostanie ono poddane weryfikacji. Żądanie zwrotu pieniędzy, tłumacząc się się tym, że konto było słabej jakości, w takim wypadku nie powinno być brane pod uwagę.
Więc Zły_Szeląg dla powyższej zasady powinieneś zwrócić pieniądze ze sporu dirtrx'owi, oczywiście jeśli odda ci to konto.
Jednakże dobrze by było, abyście pomimo waszych odmiennych zdań, sami doszli do porozumienia w tej sprawie, bo karanie za to Złego Szeląga też nie byłoby do końca w porządku. I właśnie prosiłbym o takie rozwiązanie, czyli dogadanie się, bo kiedyś był już na forum podobny temat, który doczekał się wojenki takiej jak wasza aż na 10 stron.

Jest to jak najbardziej uczciwe rozwiązanie dla obu stron. Ale weź pod uwagę, że sprzedający odebrał mi konto. Zatem nie mam ani konta ani pieniędzy, więc chyba nie jest to dla mnie uczciwe? Big Grin

Konto masz w wiadomosci na priv. A z reszta ty chciales cofać przelew i wgl nawet jak konto bylo aktywne...

Sam napisałeś, że zabrałeś mi konto i dostało u Ciebie blokadę na dowód, a teraz chcesz mi je oddać? Niestety przyjmę jedynie działające konto Smile

Przykro mi ale konto działało przez twoimi zmianami, ja później nic nie zmieniałem na koncie więc jest w tym samym stanie jakie je miałeś. To że na drugi dzień weryfikacja dowodowa to tylko i wyłącznie twoja zasługa.