Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
♕ Wymiana gotówki: Ty Skrill / SkyCash , Ja przelew bankowy ♕ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ♕ Wymiana gotówki: Ty Skrill / SkyCash , Ja przelew bankowy ♕ (/Temat-%E2%99%95-Wymiana-gotowki-Ty-Skrill-SkyCash-Ja-przelew-bankowy-%E2%99%95-150641)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


♕ Wymiana gotówki: Ty Skrill / SkyCash , Ja przelew bankowy ♕ - Artinesse - 06-09-2017 17:57

Witam.
Z chęcią wymienię gotówkę z konta bankowego. Oczywiście z drobnym profitem dla mnie. Posiadam konto w nest banku.

Przed dokonaniem ze mną wymiany proszę o zapoznanie się z poniższymi zasadami. Proszę także o uszanowanie tych zasad. Nie zależnie od sytuacji nie będzie ustępstw.

Cennik:

Skrill (wszelkie prowizje pokrywa klient)
* przelew zwykły - 0 zł. + 12% prowizji (realizowany przez 24h, księgowany zależnie od sesji w danym banku)
* przelew przyśpieszony - 5 zł. + 12% prowizji (realizowany do godziny 20, księgowany do 15 minut na koncie)
* przelew wewnętrzny w nest banku - 0 zł. + 12% prowizji (realizowany przez 24h, księgowany od razu na koncie)
* przekaz pocztowy (poczta polska) - 6 zł. + 13% prowizji (realizowany codziennie w godzinach 12-18 - dostarczany w ciągu 2-4 dni roboczych)


SkyCash (wszelkie prowizje pokrywa klient)
* przelew zwykły - 2 zł. + 12% prowizji (realizowany przez 24h, księgowany zależnie od sesji w danym banku)
* przelew przyśpieszony - 7 zł. + 12% prowizji (realizowany do godziny 20, księgowany do 15 minut na koncie)
* przelew wewnętrzny w nest banku - 2 zł. + 12% prowizji (realizowany przez 24h, księgowany od razu na koncie)
* przekaz pocztowy (poczta polska) - 8 zł. + 13% prowizji (realizowany codziennie w godzinach 12-18 - dostarczany w ciągu 2-4 dni roboczych)


Paypal (towary i usługi - wszelkie prowizje pokrywa klient)
* przelew zwykły - 0 zł. + 12% prowizji (realizowany przez 24h, księgowany zależnie od sesji w danym banku)
* przelew przyśpieszony - 5 zł. + 12% prowizji (realizowany do godziny 20, księgowany do 15 minut na koncie)
* przelew wewnętrzny w nest banku - 0 zł. + 12% prowizji (realizowany przez 24h, księgowany od razu na koncie)
* przekaz pocztowy (poczta polska) - 6 zł. + 13% prowizji (realizowany codziennie w godzinach 12-18 - dostarczany w ciągu 2-4 dni roboczych)


Dostępność przelewów szybkich w danym dniu można sprawdzić pod poniższym linkiem:
https://bluecash.pl/spbc/out

Nowe osoby mogą dokonywać wymian. Jednak muszą już na początku zadeklarować iż pieniądze zostaną wysłane z salda konta. Nie przyjmuję pieniędzy wysłanych z karty. Dla nowych użytkowników prowizja za wymiany jest nie co większa.

W przypadku jakiego kolwiek naruszenia zasad kantorka, od razu zwracam pieniądze. W przyszłości więcej nie dokonując wymian z taką osobą.


Zasady:
1. Jeżeli chcesz wymienić gotówkę napisz do mnie wiadomość pw według poniższego wzoru:

Temat wiadomości:
Wymiana gotówki: ........ za przelew bankowy
lub
Wymiana gotówki: ........ za paczkę pocztową

Treść:
Kwota wymiany:
Dane do (przelewu / wysyłki paczki):
Typ przelewu: * wypełnić w przypadku wyboru przelewu
Dane konta ........ z którego będą wysyłane pieniądze:

Oświadczenie o treści:
"Oświadczam iż wysyłam gotówkę z salda konta ........ w celu wymiany jej na ........ Akceptując w pełni zasady i regulamin niniejszego kantorka. Wszelkie prowizje z tego tytułu są mi znane. Proszę o przeprowadzenie wymiany według podanych powyżej danych."

Przy wysyłaniu wiadomości pw, należy wybrać w formularzu interesujący nas procesor i typ wymiany. Dodatkowo zamieścić oświadczenie w celu wymiany.

Przykład prawidłowo wysłanej wiadomości:
>>> KLIK <<<

2. W odpowiedzi otrzymasz ode mnie wiadomość pw z potwierdzeniem lub odrzuceniem wymiany.

2a. Jeżeli wymiana została potwierdzona, wyślij pieniądze na podane przeze mnie dane.
2b. Akceptuję tylko pieniądze wysłane z salda konta. Wymiana zostaję odrzucona w przypadku wysłania do mnie pieniędzy z karty. Wtedy automatycznie pieniądze zostają zwrócone a wymiana nie jest możliwa.
2c. Jeżeli wymiana została odrzucona, automatycznie umowa wymiany zostaje anulowana.
2d. Wymiana zostaję także odrzucona w razie nie otrzymania pełnych informacji na pw lub gdy dane pozostawiają jakieś wątpliwości. W razie wątpliwości zadam dodatkowe pytania. Oświadczenie wraz z danymi ma zawierać pełne informację. Wymagam tego przy każdej wymianie.

3. Po otrzymaniu pieniędzy, wysyłam przelew bankowy według otrzymanych informacji w wiadomości pw. Wymiana trwa zazwyczaj kilka minut.

Można do mnie pisać na pw nawet wtedy kiedy nie jestem dostępna na forum. Na forum zaglądam kilka razy dziennie.

Zapraszam! Wink


RE: Wymiana gotówki: Ty Paypal , Ja przelew bankowy - rekki - 07-09-2017 11:41

Jeszcze aktualne? Wink


RE: Wymiana gotówki: Ty Paypal , Ja przelew bankowy - Artinesse - 07-09-2017 12:30

Tak oczywiście proszę pisać Wink.


RE: Wymiana gotówki: Ty Paypal , Ja przelew bankowy - rekki - 07-09-2017 14:34

Wymiana dokonana bardzo sprawnie, więc zdecydowanie polecam wszystkim zainteresowanym Wink


RE: Wymiana gotówki: Ty Paypal , Ja przelew bankowy - Artinesse - 07-09-2017 14:39

Bardzo dziękuję @[rekki] Smile ode mnie też wielki pozytyw.

Oferta nadal aktualna. Zapraszam!


RE: Wymiana gotówki: Ty Paypal , Ja przelew bankowy - Artinesse - 08-09-2017 13:17

Dzisiaj już nie wymieniam gotówki. Chętne osoby zapraszam po weekendzie (w poniedziałek - wtorek).


RE: Wymiana gotówki: Ty Paypal , Ja przelew bankowy - matek697 - 08-09-2017 14:00

Niemal 4 cyfrowa kwota sprawnie wymieniona, pozdrawiam i polecam !


RE: Wymiana gotówki: Ty Paypal , Ja przelew bankowy - rekki - 13-09-2017 13:35

Kolejna wymiana zrealizowana, polecam! Wink


RE: Wymiana gotówki: Ty Paypal , Ja przelew bankowy - Artinesse - 13-09-2017 17:33

Szybkie przelewy realizuję do 20 godziny.
Po 20 godzinie tylko przelewy zwykłe.
Na forum jestem codziennie ok. 12 godziny.

Wszystkich zainteresowanych wymianą gotówki zapraszam na pw.
Proszę pisać, można się ze mną dogadać Smile.


RE: Wymiana gotówki: Ty Paypal , Ja przelew bankowy - michukru - 13-09-2017 18:57

Polecam, pieniądze wymienione w niecałe 10 minut, łatwo, szybko i bez jakichkolwiek problemów, przelew doszedł niemalże natychmiast