Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na bukmacherce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabianie na bukmacherce (/Temat-Zarabianie-na-bukmacherce-150638)



Zarabianie na bukmacherce - Yabuza - 06-09-2017 15:18

Witam,

Zamierzam zarabiać na dość ryzykownym sposobie, czyli zakładach sportowych. Od razu zaznaczam, że będę zakłady dawał online i korzystam z legalnego bukmachera, który odprowadza podatek, więc wszystko będzie na legalu.

Skąd będę brał typy?

Od pewnego czasu jestem fanem różnych sportów, zbierałem różne linki do ciekawych stron z Statystykami, Informacjami sportowymi, wywiadami wideo, strony klubów które grają i różnymi tego typu stronami związanego ze sportem. Są to strony polskie jak również angielskie, niemieckie itp. nie ograniczam się językiem, do tego służy google translator. Czyli jak widzę coś ciekawego w Romunii, mogę wejść na stronę klubów i czytać za pomocą translatora. Więc ogólnie będę typował sam na podstawie informacji, które zbiorę Smile

Jakie sporty będę typował?
Piłka Nożna, Koszykówka, Tenis, E-sporty. Możliwe, że w między czasie coś jeszcze dojdzie.

Czy będziesz tu umieszczał typy?
W żadnym wypadku nie będę tu umieszczał typów. Może to narazić kogoś na stratę finansową, a tego bym nie chciał.

# Dzień 1
Po ponad 1,5 godzinnej analizie złożyłem kupon Ako (czyli parę wydarzeń na jednym kuponie), składający się z czterech wydarzeń sportowych. Kupony Ako są najbardziej ryzykowne, lecz największy jest z nich zysk.

[Obrazek: tip.png]


RE: Zarabianie na bukmacherce - lever - 06-09-2017 16:25

Powodzenia! Będziesz podawał typy na jakie grasz?


RE: Zarabianie na bukmacherce - $Kamil$ - 06-09-2017 16:38

(06-09-2017 16:25)lever napisał(a):  Powodzenia! Będziesz podawał typy na jakie grasz?
(06-09-2017 15:18)Yabuza napisał(a):  Czy będziesz tu umieszczał typy?
W żadnym wypadku nie będę tu umieszczał typów. Może to narazić kogoś na stratę finansową, a tego bym nie chciał.



RE: Zarabianie na bukmacherce - Yabuza - 06-09-2017 22:44

No niestety dzisiejszy dzień:

-50 zł

Akurat drużynę, którą grałem bez zabezpieczenia zaliczyła remis.

Na spokojnie, nie dzisiaj to jutro. Już dzisiaj dokonałem analizy na jutro, ponieważ wieczorami mi się lepiej myśli. Analiza była bardziej dokładniejsza i zabezpieczona jak się da (no ale niestety nie da się pozbyć ryzyka).


[Obrazek: bes1.png]


RE: Zarabianie na bukmacherce - Yabuza - 07-09-2017 06:34

Dzisiaj mam więcej wiary. Niektóre wydarzenia obstawiane, które grałem były po północy więc nie napisałem wszystkiego. Było bardzo blisko. 3/4 wydarzenia weszły. Dzisiaj jeśli wszystko pójdzie według mojego planu, dobrze wejdą wszystkie Smile


RE: Zarabianie na bukmacherce - Yabuza - 27-09-2017 18:25

Trochę przerwałem dziennik, ponieważ trochę pracy miałem i nie miałem czasu bawić się w bukmacherke.

Ruszyłem przedwczoraj, ponieważ miałem więcej czasu na analizę i akurat analiza weszła nawet ładnie, a oto efekt:
[Obrazek: saasasa.png]

+ 286,59 Huh

Wczoraj też nie miałem zbytnio czasu obstawiać, a szkoda bo też by była ładna kasa, ale za to dzisiaj też coś poszło. Zobaczymy czy wejdzie i dam wam znać.


RE: Zarabianie na bukmacherce - Yabuza - 28-09-2017 17:07

Wczoraj niestety nie pykło, no ale to jest sport i czasem się zdarzają niespodzianki Smile . Zabrakło 1 rożnego, ale wiadomo nadrobimy szybko Wink
[Obrazek: sasa.png]

- 50 zł

Na dzisiaj przygotowałem również Ako, ale tym razem jeszcze ostrożniej Smile

[Obrazek: asasasasaasa.png]