Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Instagram - opłaca się coś tam podziałać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: Instagram - opłaca się coś tam podziałać? (/Temat-Instagram-oplaca-sie-cos-tam-podzialac-150620)



Instagram - opłaca się coś tam podziałać? - Soplica - 06-09-2017 00:04

Witam, zawsze działałem na facebooku ale ostatnio jak wiadomo z tymi nowymi zabezpieczeniami ciężko się idzie uporać i tak sobie pomyślałem nad instagramem. Opłaca się tam coś podziałać? - Ludzie chętnie klikają w linki?

Aha i jak tam jest z zasięgami, są spore jak naprzykład 5k ludzi polubi zdjęcie?


RE: Instagram - opłaca się coś tam podziałać? - Snaggy - 06-09-2017 00:23

Growowanie kont lub masówka na bocie. To jak i to przynosi zyski, czyli jak najbardziej tak!

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: Instagram - opłaca się coś tam podziałać? - Soplica - 06-09-2017 11:25

(06-09-2017 00:23)Snaggy napisał(a):  Growowanie kont lub masówka na bocie. To jak i to przynosi zyski, czyli jak najbardziej tak!

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Mam nadzieję, że można mieć tam bezproblemowo multikonta? - Nie ma na razie takich zabezpieczeń jak na fejsie?


RE: Instagram - opłaca się coś tam podziałać? - twardy - 06-09-2017 11:28

Wlascicielem Instagrama jest Facebook xD Oczywiscie, ze sa zabezpieczenia.


RE: Instagram - opłaca się coś tam podziałać? - Soplica - 06-09-2017 11:34

(06-09-2017 11:28)twardy napisał(a):  Wlascicielem Instagrama jest Facebook xD Oczywiscie, ze sa zabezpieczenia.

Wiem, że Facebook jest właścicielem ale po kilku dniach użytkowania widzę, że nie jest tak źle. Ciekawe czy można mieć kilka kont bez problemu.


RE: Instagram - opłaca się coś tam podziałać? - Cromiell - 06-09-2017 21:21

Moim zdaniem Instagram powinno wykorzystywać się tylko do budowania długoterminowego biznesu korzystając z CPS lub Amazon Affiliate itp. Jeśli chcesz Black Hat - idź na FB. O wiele lepiej na Instagramie w skali czasu wyjdzie White Hat.


RE: Instagram - opłaca się coś tam podziałać? - Snaggy - 07-09-2017 02:59

W skali czasu owszem Smile