Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupno wygasłych domen - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Kupno wygasłych domen (/Temat-Kupno-wygaslych-domen-150614)



Kupno wygasłych domen - Rak - 05-09-2017 21:18

No hejka,
Czy jest sens kupować wygasłe domeny, które mają dobre linki, i robić przekierowania na moneysite? Czy lepiej postawić tam zaplecze?


RE: Kupno wygasłych domen - churel - 20-09-2017 20:00

Tylko pamiętaj o Frycowym jeżeli odrazu dasz link Wink z tak stworzonego zaplecza to pozycje polecą w dół bądź się nie ruszą testowałem Smile Musisz odczekać około 40 dni po indeksacji, aby toksyczna domena zmieniła się w wspomagającą seo. Oczywiście test przeprowadziłem raptem na 10 domenach, więc nie mogę być w 10000% pewny.


RE: Kupno wygasłych domen - Grzesiek91 - 29-09-2017 14:24

Jeżeli linki są podobne tematycznie do Twojej moneysite to można robić przekierowanie.


RE: Kupno wygasłych domen - Piter Pit - 30-10-2017 02:41

Google przekierowywuje moc domeny z przekierowania na inną, ale sprawdź czy te dobre linki nie były kiedyś dobre.
Na początek ogarnij tam zwykłą stronę z tekstem tematycznym. Dodaj strone do Google Analytics i Google Search Console i sprawdzaj status domeny, błędów 404, bo jeśli błedów 404 będzie sporo to możesz sobie zaszkodzić. Najpierw konsola Wink


RE: Kupno wygasłych domen - WojciechMatula - 06-11-2017 14:41

To zależy - wg mnie obecnie lepiej jest robić zaplecza. Wyjątkiem jest gdy domena jest bdb dopasowana do pozycjonowanej strony i jeśli po przywróceniu łapie pozycje na podobne frazy - wtedy lepiej robić 301


RE: Kupno wygasłych domen - Grzesiek91 - 09-11-2017 18:04

Tak jak ktoś tutaj pisał. Popatrz na linki. Jeśli jesteś pewny, że są dobrej jakości i do tego są podobne tematycznie do strony to możesz zrobić przekierowanie. Patrz co się dzieje i jak będą spadki to możesz ściągnąć i zrobić zaplecze.


RE: Kupno wygasłych domen - sebau - 15-11-2017 17:28

z testem nie musisz czekac 40 dni po indeksacji churel