Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fb Ads - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Fb Ads (/Temat-Fb-Ads-150605)



Fb Ads - setineq - 05-09-2017 15:29

Witam,

Przejdę od razu do sedna: Kupiłem sobie reklamę, zatrzymałem i teraz nikt nie widzi posta którego reklamowałem poza mną administratorem?
Ktoś wie co to jest i czy można to jakoś naprawić/zapobiec temu? Smile


RE: Fb Ads - makecash - 05-09-2017 17:13

Z tego co mi sie wydaje utworzyles post reklamowy w menadzerze reklam. On jest tylko widoczny dla Ciebie oraz dla wszystkich, ktodzy ta reklama widzieli lub beda widziec jakbys ja aktywowal. Z tego co wiem to nie da sie nic ztym zrobic. Na przyszlosc jak bedziesz cos chcial reklamowac to stworz normalnie post na swoim fanpage a nastepnie przy tworzeniu reklamy w menadzerze reklam masz po wybraniu grupy docelowej, budzzetu itd. Na koncu jest wybor kreacji. Mozesz tam stworzyc ale on nie bedzie widoczny tak jak opisalem na poczatku. Jest tam cos w stylu "uzyj gotowego postu" - podajesz jego id klikasz okej i laduje Ci sie on. Wtedy reklamujesz ten post co go utworzyles bezposrednio na swoim fp.

Jest tez opcja reklamowania pod postem na swoim fp przyciskiem "Promuj post" - nie radze z twgo korzystac bo jest to duzo drozsze niz sam sobie ustawisz reklame w menadzerze reklam dodatkowo wlasnie w menadzerze masz wiecej opcji do reklam jak i ustawiania kampani.